Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok segítséget ajánlani...

Tudnátok segítséget ajánlani a sok rossz ellen?

Figyelt kérdés
Szóval már egy ideje megy az hogy egyszerre több rossz szakad rám, utána egy kis pihenő hogy hát kifújhassam magam azután pedig újabb több rossz egyszerre... és nem jó próbáltam azóta mindent hogy pozitívan állok a dolgokhoz meg minden de nem tudom, lehet hogy valamilyen mágus vagy boszorkány ( nem nagyon hiszek ilyenekben de elfogadom hogy létezhetnek azért mondtam így őket ) hogy vegye le rólam ezt az átkot vagy hogy is fogalmazzak... tudnátok segíteni vagy ajánlani ilyen embert?
2012. febr. 16. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

pozitivnak akarni lenni és pozitivnak lenni két külön dolog. ha rágörcsölsz a pozitiv gondolkodásra akkor si csak a szar fog jönni.

alacsony a rezgésszinted valszeg és ezért vonzasz minden szart.

probálj tudatosan pozitiv lenni, öszintén örülni valaminek, belülröl jöjjön.

pl mikor az utcán magadban vigyorogsz olyan jol érzed magad.az az igazi.mikro legszivesebben ugrálnál,elrepülnél stb.

nekem bejön.mindennek örülök . a napsütésnek egy kellemes szellönek, a madarak csipogásának,legutobb meg szinte indiántáncot jártam mikor honapok ota elöször végre megint volt a boltban a kedvenc rozsaszin fánkombol.

nem kell nagy dolgokra gondolni.kezd kicsiben.

2012. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm igazad lehet, sajnos bennem van a hiba hogy azonnal a csúcsra akarok törni a lépcsőket átugrálva... de talán elkellene kezdenem a legelső szintről köszönöm! :)
2012. febr. 16. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj a lényegedre:)
2012. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átok...kérlek:)

Teljesen mindegy hogy állsz hozzá, a rossz dolgok akkor is megtörténnek és minél inkább elnyomod magadban, annál nehezebb lesz feldolgozni.

Egyébként nem te vagy az egyedüli eset ebben a bizonytalan időben, akit rossz tapasztalatok érnek, közel az ország fele ugyan ebben a cipőben jár és van akinek sokkal rosszabb a helyzete.

2012. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zeronibble ***** válasza:
Nagy közös tévedésünk része, hogy a kellemetlenségeket rossznak, kerülendőnek hisszük. Mellé próbálunk megfeledkezni arról, hogy jellemzően elkerülhetetlenek. Arról is, hogy amikor sikerül okosan és ügyesen feloldani a kellemetlen helyzetet, akkor leírhatatlan jó érzések töltik el az embert. Megszokás kérdése, hogy valaki hogy reagál belül a nehézségeire.
2012. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!