Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most a két oldalam folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a két oldalam folytat háborút egymás ellen, szerintetek melyiket hagyjam győzni, ha normális barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés
Apám miatt ráébredtem arra, hogy jó fiú akarok lenni és azzá is nevelkedtem, de a lányok miatt ráébredtem arra, hogy mégis rossz fiúnak kell lennem, ha sikeres akarok lenni náluk és az életben. Egy ideje átalakulóban vagyok, de az érzelmes, romantikus jó fiú énem mindig hátráltat úgy érzem. Pedig ez a bunkó, agresszív, kemény oldalam sokkal többre vihetné és nem használnának ki, aláznának meg a lányok az emberek, ha nem lennék ilyen jó meg megértő, kedves még az ellenségeimmel is. Sokáig Buddhaként éltem, de cserébe csak szenvedést és kihasználást kaptam a lányoktól főleg, szóval úgy látom a lányok kihasználják és lenézik a jó fiúkat. Mikor meg veszekszem, bunkózom egy lánnyal, sokkal jobban kezd kötődni hozzám, olyat is csináltam, hogy több napig nem írtam rá, nem érdekelt és végül ő magam kezdett teperni értem, furán működnek a lányok, de nagyon is érhetőek a mozgatórugóik, tisztán látom mi miért van, csak fiatal fiúként voltam vak és annyira belém nevelték, hogy legyek jó, kedves, udvarias, gyenge, tipikus lúzer, jó fiú, hogy már nagyon nehéz változnom.

2012. júl. 1. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"de a lányok miatt ráébredtem arra, hogy mégis rossz fiúnak kell lennem, ha sikeres akarok lenni náluk és az életben."

ez baromság.


"Pedig ez a bunkó, agresszív, kemény oldalam sokkal többre vihetné"

pf....ez vicc.


"Mikor meg veszekszem, bunkózom egy lánnyal, sokkal jobban kezd kötődni hozzám"

a gyökerek igen. ha ők kellenek, hajrá.


" tisztán látom mi miért van,"

dehogy látsz te tisztán. még önmagadat is csak keresgéled, hogy látnál te tisztán...


jó, kedves, udvarias nem egyenlő gyenge, tipikus lúzer.


szerintem ne próbálj színészkedni, az sosem jó. csak legyél olyan amilyen valójában vagy, tartsd nyitva a szemed, és vadássz :) vagy azt akarod, hogy a lányok egy olyan személyiséget szeressenek, amit csak magadra erőltetsz, és eljátszol?

2012. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad!
2012. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A fiúk még inkább így működnek. :D

Ezért nyafog itt is a sok rendes jókislány, hogy csak kihasználják őket/senkit nem izgatnak.

2012. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Gratulálok a felismeréshez, a következő lépés a tudatosság lépcsőfokainak hágása, majd cselekvés az elsajátított elvek és információk alapján. Magadon dolgozz, képzeld el aki lenni akarsz (miután tudatosítottad a fontos dolgokat), és ne válaszolj kérdésekre azonnal, vagy cselekedj hanem gondold át. Ezen az úton felnőtt férfivá érsz, és bevonzod az életedbe azt a nőt, aki olyan lesz, mint te vagy. Ezen van a kulcs, hogy olyan lesz, mint te vagy, a párod lesz, ezért a magad fejlesztésére fordíts időt. 16-17 de max 20 évesnek gondollak, nem kell kapkodni ,4-5-8 éves folyamatról beszélünk. Bárki mondjon bármit, a végén győzöl!

Üdv

2012. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"furán működnek a lányok, de nagyon is érhetőek a mozgatórugóik"

Ebben meg most magadról írsz, téged is kihasználtak, mégis olyan után mentél.

Ez valami "kivetítés" nálatok? Már több fiúnál észrevettem.:)

2012. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mellesleg, hogy tanácsot is adjak: az egészséges önérzet a vonzó mindkét nemnél. Hacsak nem lelki sérült, a tipikus bunkókat se szereti senki (kivéve, ha kompenzálni akar rajtuk, de az majdnem ua., ilyenkor ő akarja "megbuherálni", megjavítani, megváltoztatni, vagy ilyesmi, esetleg magát bünteti vele, mindegy).

ÉS a kapcsolatfüggő lúzereket se szeretik (lányok se, fiúk se), th. azokat, akik mentőövet keresnek maguknak.

Lényeg a középút: lazaság, jelezd az érdeklődésed, vonzalmad, de de AKASZKODJ senkire.

Kb. ennyi.

És akkor találsz egy szintén egészséges önérzetűt.

2012. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
sokan azt hiszik, hogy tudnak valamit. aztán minél jobban nyomják a gázt, annál mélyebbre ássák magukat.
2012. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

*de helyett NE akaszkodj-at akartam.

Ez több szempontból káros.

Lehet nyomulni, de akaszkodni, nyafogni nem. Mert akkor koloncnak érez, kalitkában érzi magát, és szabadulni akar.

Lehet érdeklődni, de mindig tarts fenn egy egészséges távolságot, és főleg ne kelts bűntudatot (ilyennel találkoztam) a lányban, mert nem foglalkozik veled.

2012. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érzelmes, romantikus, kedves fiú?:)Biztos ilyen voltál?:)Csak mert volt barátom is azt mondta,azért szakítottunk biztos, mert ő kedves jófiú volt és nekem bunkó kell.

Közben kibírhatatlan természete volt,az élő fába is belekötött csak úgy megjegyzem csak nem vette észre.

Mondjuk sztem abból fakadt,hogy elégedetlen volt önmagával én meg hiába voltam elégedett vele.Hiába mondtam neki,hogy nekem ő a legjobb.

Ő folyton a nagymenő bunkókra irigykedett,hát akkor legyen boldog, legyen olyan.

2012. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha normális barátnőt szeretnél pedig leginkább egyiket se hagyd győzni,vagy inkább mindkettőt győzd le!:)
2012. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!