Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tehetek, hogy túl tegyem...

Mit tehetek, hogy túl tegyem magam ezen?

Figyelt kérdés

Többször álmodtam már azt, hogy az expasimmal és az "anyósommal" vagyunk valahol, az elején nagyon kedvesek, majd azon kapom magam, hogy meg akarnak ölni.


Menekülni kellett abból a kapcsolatomból. Azt hiszem a legrosszabb dolgok már lecsengtek, amik azt követhették. Beszélni velük nem szeretnék, de örülnék, ha nem rágódnék ezen többet.

(Nem tudom jó kategóriába írtam-e, bocs ha nem)

Előre is köszönöm a válaszaitokat.

21/L


2012. júl. 15. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért álmodod ezt,mert nem sikerült még feldolgozni a velük/általuk történteket. Sajnos ez csak rajtad múlik,te hozod meg a döntést,hogy kilépsz ezekből a gondolatokból,és tovább mész az életedben. Tegyél meg mindent,hogy ne tudjanak eszedbe jutni,vond el a figyelmed,járj el szórakozni,tölts minél több időt olyan emberekkel és dolgokkal,amik lefoglalják a gondolataidat.

Sok sikert hozzá,és kitartás! :)

2012. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!