Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudtok olyan trükköket, ami...

Tudtok olyan trükköket, ami olyan mint ha kitalálnám más gondolatát? (Minden lent! )

Figyelt kérdés

Ugye van ez a Keith Barry mentalista is. Vannak olyan trükjei, hogy akár a kéz mozdulataival, akár a szavaival rátereli az ember gondolatát egy adott dologra, az emberünk meg azt hiszi, hogy kitalálta mire gondol ..

Tudtok mondani ilyen trükköket, vagy belinkelni videókat? : ) Elörre is köszi!



2012. júl. 15. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is valami hasonló lehet.

2012. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
testbeszéd is utalhat arra mire gondol a másik, de nem mindig egyszerű megfejteni...
2012. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bírom azt a faszit,megnéztem a neten a sorozatait.Nekem főleg az tetszik,amikor a járókelőket tudja hirtelen "elaltatni",meg amikor beprogramoz egy srácot,hogy lopjon el valamit ha jól emlékszem.És ezek valós dolgok,alkalmazták az ügynököknél.
2012. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sorozatokból feltett kérdésekkel-szerintem magára ismer...
2012. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül itt: [link]
2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!