Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy férfi, akinél el...

Van egy férfi, akinél el szeretném érni, hogy együtt legyünk, mint pár vagy legalább csak néha. Tudom, hogy kedvel, de ő most egyedül akar lenni. Gondoltam a woodoo segítségével megváltoztatom ezt a gondolatát. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Vagy ha más módszert ajánlanátok azt is szívesen veszem!

2012. máj. 9. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
és ha csak simán beszélnél vele és rávennéd valahogy?
2012. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül akar lenni most, tartsd tiszteletben a kérését. Ha akar, akkor úgyis megtalál majd. Ha azt mondja, idő kell neki, várd meg. Most gondolj bele, nagyon meg akar szerezni magának egy pasi téged, ezért valamilyen hókuszpókusszal rábír, hogy járj vele. Te hogy éreznéd mégis magad, miután akaratod ellenére belekényszerítenek egy kapcsolatba? Gondolj erre, mennyire lenne ez tisztességes a másik féllel szemben?
2012. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Persze, voodozd meg és szúrj egy tüt a seggébe... ekkora hülyeséget.
2012. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sajnos a beszéden már túl vagyunk. Az volt a válasz, hogy nem akar bántani és azért is nem keres, mert nekem az rossz lenne, ha csak AZÉRT találkoznánk. Hát ebben is van valami, de így is nagyon rossz :(

Persze, igazad van, Második, biztos önző is vagyok egy kicsit, csak nagyon szeretném...

2012. máj. 9. 22:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu, én is voltam ilyen helyzetben. A nő mindig többet akart. Ha együtt voltunk, utána mindig azon izgultam, nehogy azzal jöjjön, hogy terhes. Nem ajánlom senkinek!
2012. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Volt itt nemrég Gyakorin egy hibbant kiscsaj, aki menstruációs vért akart a pasijával itatni, hogy "magához kösse". Konzultáljatok. :D
2012. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A Vodu nem jó, de ha ragaszkodsz valami mágikus módszerhez, nézz körül itt:

[link]

2012. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen hülyeségek nem hatnak.Egyszer csináltam egy hasonló dolgot,abban aztán volt minden,vissza akartam kapni a pasit.És amire még véletlenül se számítottam,mindeközben megismertem a neten valakit,és szerelmes lettem...:D És azt mondom hál isten hogy így történt.Ha valakiknek együtt kell lenni,azok együtt lesznek,akik meg nem,azt meg nem kell erőltetni,mert nem hiába alakul úgy minden,ahogy alakul.
2012. máj. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nos, azok alapján, amit leírtál, nem szeret téged. Kedvel, de nem szeret, és nem akar kapcsolatot.


Elégedj meg egy barátsággal, különben olyanra pazarlod az energiáid és az időd, aki nem érdemli meg, ahelyett hogy tényleg megtalálnád azt, aki szeret.


Van egy barátnőm. Ő is hasonló cipőben járt mint te, de keményebb volt, és úgy döntött, elég az ilyen élhetetlen helyzetből, és konkrétan megkérdezi a srácot, hogy mi legyen, hogy miként is állnak pontosan.

Na akkor jött az hogy milyen tapadós kis hülye ribanc...

Csak mert a fickóban nem volt elég bátorság hogy megmondja neki az igazat: hogy kedveli, de semmi többet nem akar tőle, mint néha haverként elmenni valahová.


Persze, lehet azt mondani hogyha a csaj kivár, talán valami lett volna a dologból, de nem szabad ebben hinni. Ha az elején nincsenek rendben a dolgok, akkor a kivárás nem hoz eredményt, akkor sem ha halovány vonzódást érzékelni lehet.


Ne pocsékolj rá időt és energiát, akármilyen szép ábrándokat szősz köré, mert csalódni fogsz. Nem az, akinek képzeled, akire vágysz, akire szükséged van, csak valami hasonló...

De vennél-e rendes alma helyett viaszgyümölcsöt, ha éhes vagy?

2012. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer, hogy elmész a sex shopba és egy sexis göncöt veszel, az hidd el megváltoztatja a gondolatait :D
2012. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!