Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet elnyomni a halálfél...

Hogy lehet elnyomni a halálfélelem gondolatát?

Figyelt kérdés
Hosszútávra
2011. márc. 25. 22:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
24%
Ha halálfélelmeid vannak, azt súlyos szorongások, legtöbbször pánikbetegség okozza. De pszichiázerhez ne fordulj, mert azok csak még jobban tönkretesznek. Menj el természetgyógyászhoz, vagy szedj Neuroptimet. Nekem ettől elmúlt. De sima B-vitamin komplex, és Magnézium is megoldja a problémát.
2011. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nem elnyomni kell, hanem el kell fogadni, hogy egyszer mindenki meghal. Ez ellen nem lehet mit tenni.
2011. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 BlackSword ***** válasza:

Hát akkor első válaszoló helyből börtön, letöltendő... Emberélet veszélyeztetés... Szóval rá a továbbiakban ne is hallgass...

Először is keress meg egy pszichológust, és beszélgess el vele... Lehet kérni fog annyit egy alkalomért, mint egy sarlatán (természetgyógyász)... De legalább tud segíteni... Ha nem annyira súlyos a helyzeted, akkor lehet ő is tud segíteni, esetleg ajánlani fog valami homeopátiás szert, amitől megnyugszol... Ne félj tőle, mivel nem orvos, hanem bölcsész, azért nem írhat fel gyógyszert...

Ha súlyosabb a helyzeted, akkor el fog küldeni egy pszichiáterhez... Ezzel sincsen semmi gond... Először ő is csak beszélgetni fog veled... Aztán felírhat valami gyógyszert, és időnként vissza kell menned kontrollra... Nem ciki, én is jártam szakemberhez, mert egy éven belül háromszor vittek be vakbélgyanúval... És közben csak az ideg volt... Szóval meg tudlak érteni...

Hidd el, hogy a szakember többet tud segíteni, mint egy önjelölt sarlatán...

2011. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Ha megvalósítod.


a halottaknak nincs halálfélelmük.


De neked nem "életfélemed" van?

2011. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nincs "életfélemem"..

Orvos nélkül nem lehet megoldani?

2011. márc. 26. 20:03
 6/18 BlackSword ***** válasza:

Írtam, hogy először a pszichológushoz menj!!! Az nem orvos... Viszont a titoktartás őt is köti...

Ez a megoldás... A többi csak felesleges pénzkidobás...

2011. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Vallással. Nem kereszténységre gondolok az csak szimpla agymosás. Légy céltudatos egy vallásban ha a karmád úgy diktálja akár kereszténységben is csak tudd hogy ezzel még nincs vége mindennek, ezzel nem lehet vége ilyen egyszerűen.:)
2011. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Pedro77 ***** válasza:
34%

Esélyed sincs rá.


A lényed egy gyengébb részével (tudatos) szeretnéd sakkban tartani az erősebbet (ösztönös). Mindössze deformálni tudod, hogy egy másik alakban szerezzen magának érvényt. Pl.: agresszivvé válsz, mert minden által fenyegetve érzed magad.


Lényegében nem neked van halálfélelmed, hanem az egódnak.

EGO=TÚLÉLŐGÉPEZET.


Ez a domináns érzelem alatt pedig több érzelmi réteg található, általában fel nem dolgozott, akarva-akaratlanul elfolytott érzelmek.


Ajánlanám Eckhard Tolle fájdalomtest témáját. Közérthetően, ezo-maszlagok nélkül kivesézi az egó szerkezetét, ami lényegében egy kondícionált robotgépezet.

2011. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

A B-vitamin komplex és a magnézium nem gyógyszerek, és tényleg hihetetlen, de az olyan durva tüneteket, hogy halálfélelem, valóban megszüntetik. Hallgass rám, és próbáld ki, meglátod, hogy igazam van. Nekem is volt ilyenem, és simán elmúltak tőle!!!

Emellett tisztázd magadban, hogy mitől "törtek ki" Rajtad ezek a félelmek, ha mélyen magadba nézel, biztosan tudod. Pl. túl sok stressz, kevés alvás, pihenés, valami nagyobb trauma, érzelmi megrázkódtatás az életedben. És ezeket az okokat kell feldolgoznod magadban, vagy átbeszélni baráti, esetleg szakember (pszichológus) segítségével. Hidd el, mások is jártak ebben a cipőben, én pl. maximálisan megértelek!

A sport, relexálás, jóga is sokat segít, meg a normális táplálkozás (sok gyümi, zöldség ).

És van egy akupresszúrás pont, ha nagyon erős a félelem és gyors segítség kell: a csuklód belső felén, a csuklóredő közepétől három ujjnyira kell erősen megnyomni, kb. 5 percig, mindkét kezeden. Ettől megnyugszol.

És a pszichiátriát, pszichiátert ( nem a pszichológust ) tényleg kerüld el, mert nagyon sokat ártanak. Ezeket a dolgokat olyan egyszerű módszerekkel simán le lehet küzdeni, amiket írtam, ők pedig csak gyógyszereket írnak fel, ami nemhogy semmit nem használ, de még árt is!!

Sok sikert!!

2011. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
ha valakinek halálfélelme van, az szerintem azért lehet, mert nem fogadja el, hogy egyszer megfog halni és onnantól vége mindennek! a vallást meg az az igazság, hogy ilyen szempontból feleslegesnek tartom, kár olyan dolgokkal etetni magunkat amire nincs bizonyíték... halál utána élet? miért, a halál előtt nem volt élet? fogadd el, hogy minden múlandó az életben, ahogy a híres Pompeii falfirkán :"Semmi sem tart örökké."
2011. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!