Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban láttam magam egy...

Álmomban láttam magam egy tükörben, és a jobb szemem fehér része lassan, de teljesen véres lett. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tükörre és vérre találtam megfejtést, habár kissé nehéz összeilleszteni a kettőre kapott magyarázatot. Tudna segíteni esetleg egy tapasztaltabb álomfejtő?

2012. júl. 18. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Haladó álomfejtő vagyok, és megpróbálok segíteni. Valószínűleg amit jelent, az nem más, mint, a...


... nagy büdös SEMMI.

2012. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és megvan az első troll! nem volt ez túl korai még?
2012. júl. 18. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Cseppet igen :/ De ez már így alakult. Am az én szememben meg az ilyen kérdést feltevők a trollok :D
2012. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:-) akkor nem ugyanazt a dolgot értjük troll alatt.


Egyébként komolyan érdekel, hogy mi alapján tartod trollnak a kérdést, vagy engem a kérdés miatt. Nem mentegetőzni akarok, de nem az a fajta vagyok, aki hétről hétre olvassa a Kiskegyedben a horoszkópot, vagy a tv jósdát hívja, mert egyébként teljesen alkalmatlan arra, hogy önálló mérlegelés és döntés alapján élje az életét. Elfogadom azt, hogy vannak olyan dolgok a világban, amiket nem lehet megfogni és megmérni. Például az álmokat ilyennek tartom. Sajnálatos tény egyébként, hogy az álomfejtés elment a kommersz ezoterika irányába, mikor komoly tudományos háttérrel sokkal többet lehetne kihozni belőle.


Na mindegy, a lényeg: úgy gondolom, hogy mivel egyazon társadalomban nagyon hasonlóképpen szocializálódtunk mint egyének, nagy a valószínűsége annak, hogy a tudatalattinkat mozgató események hasonló formát öltsenek, például egy álomban. És habár az álmaim, amikre egyébként nagyon ritkán szoktam emlékezni, nem nyomják rá bélyegüket a mindennapjaimra, mégis foglalkoztatnak, egyrészt a maguk misztikus mivoltuk miatt is, másrészt az miatt, hogy vajon fel lehet-e használni a tudatalattimtól kapott tippeket a tudatos állapotban is.


Kicsit hosszúra nyúlt mondandóm lényege nem más, mint hogy bemutassam azt a nézőpontot, amiből szemlélve nem értem, hogy a kérdésem miért lenne troll.


Jelenlegi kommentem megírásának okait keresve pedig: szeretnék meggyőződni arról, hogy nem a "don't feed the troll" az egyetlen megoldás az ilyen helyzetek kezelésére.

2012. júl. 18. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, 2 sor alapján nem lehet megítélni, hogy most te ezeket csak félvállról veszed, és szimplán megkérdezted, vagy ha azt mondom, hogy ez negatív dolog, ma valami rossz fog történni veled, akkor egész nap ki sem mersz menni a házadból. Az álmok mindenkinél mást jelentenek. Hidd el, egy afrikai kisfiú, ha görénnyel álmodik, az korántsem azt bizonyítja, hogy ugyan azt jelenti nála, mint nálad. Egyedenként változó. Az is lehet, hogy szemproblémád van, és azért. Az is lehet, hogy éjszaka megcsípett a szemed körül egy szúnyog, és azért.

Több 100 oka lehet. Attól te nem leszel előrébb, ha beírják neked az egyiket.


Napi 20-30 "Azt álmodtam, hogy a barátom fókája megtermékenyítette a bal fülem, ez jelent valamit?"

kaliberű kérdést tesznek fel itt. Sajnos ezek azok az emberek, akikről te írtál az imént.


"de nem az a fajta vagyok, aki hétről hétre olvassa a Kiskegyedben a horoszkópot, vagy a tv jósdát hívja, mert egyébként teljesen alkalmatlan arra, hogy önálló mérlegelés és döntés alapján élje az életét."


Ugyan ez a horoszkópoknál. Könyörgöm, egy ember az alapján választ munkát, hogy milyen jegybe született??? Én az ilyeneket közveszélyesnek nyilvánítanám, szívem szerint.


Ezek után, már nem igazán szoktam méregetni, hogy a kérdező most a végképp ezob*zi fajtába tartozik, vagy a tiedbe. De bocsánatot kérek, te tényleg normális választ érdemelsz. (már ha ilyen témában lehet egyáltalán azt adni)


Üdv.

2012. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

örülök, hogy mégis sikerült közös nevezőt találni :-)


üdv,

2012. júl. 19. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyad ezt az álmot, írj ha több ilyen álmod volt ha csak ez az egy akk még sztem semmit nem jelent
2012. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!