Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fehér fonál jobb csuklón mit...

Fehér fonál jobb csuklón mit jelent?

Figyelt kérdés

Láttam ma egy elég helyes pasit egy szupermarketben, és ilyen fehér fonál volt a jobb csuklóján.

Van ennek vmi jelentése, úgy mint pl a bal oldalon a piros fonálnak?

Előre is köszönöm:))

20l



2012. márc. 19. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

hát a piros fonál bal kézen elméletileg a kabbalához köthető, mert bőséget vonz.

bár azt kevesen tudják, hogy igazából cigány szokás, és elűzi a rontást :D

tudom hogy nem segítettem semmit, de a piros verzióra legalább kaptál magyarázatot:D

feltételezem a fehér a tisztaság jelképeként valami szüzességi fogadalomként lehet a pasin:D

2012. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet a kislánya kötötte rá, és nem tudta pontosan.
2012. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi:)

A piros fonalról már én is hallottam, az átkoktól védi meg az embert, és nem mindegy, hogy ki készíti el és teszi fel az ember csuklójára..

Ezért gondoltam, hogy a fehér is jelenthet valami hasonlót, de neten nem találtam róla semmit sem..

Szóval még az is meglehet, amit a második írt..(hogy nincs különösebb jelentése..de azért remélem nem pont a gyereke tette rá..az már régen rossz, ha az van neki, bár lényegtelen is, mert úgysem hiszem, hogy összefutok még vele bármikor is..)

2012. márc. 19. 22:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Talán az, mint a kopaszoknál a fehér fűző a bakancsban :D Amúgy nem hiszem, hogy lenne valamilyen jelentése.
2012. márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ezt találtam a témához:

"A fehér a maszkulin, másokkal megosztó energiát képviseli, ezzel szemben a vörös szín a befogadó, feminin energiát képviseli, és - mint rengeteg más kultúrában - a vér színe is: veszélyre, fájdalomra is figyelmeztet"


Meg egészségre, tisztaságra utalással kapcsolatosan egy-két szót.

2012. márc. 20. 23:04
 6/19 A kérdező kommentje:

Ezt valaki meg is tudná magyarázni, amit bemásoltam?

Maszkulim, másokkal megosztó erő?! Jézusom mik vannak..

2012. márc. 20. 23:05
 7/19 anonim ***** válasza:

Az eredeti formájában a fehér-fekete párosra vonatkozott, lásd Yin-Yang szimbólum: [link]


Szerintem ezt költötte át valaki fehér-pirosra...


Az eredetinek ez volt a lényege:


- A fehér az kiáradó, férfias. Ezt nem szokták kimondani, de általában az ejakulációra (magömlésre) gondolnak, amikor a "kiáradó" szót használják. A "megosztó", amit furcsáltál mint kifejezést, az szerintem ennek a "kiáradó"-nak egy hibás fordítása.


- A fekete az befogadó, nőies. Mondanom sem kell, hogy a "befogadó" kifejezés is a szexre vonatkozik.

2012. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
kérdező, hol találtad azt amit bemásoltál?
2012. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

áhá..tehát akkor jelképezhet valami szexuális töltetű dolgot is.

De ha a Jing Jangból indulunk ki, és a pasié a fehér, akkor biztos van egy hozzátartozó fekete karkötős csaj is a képben..szóval sehogysem jó ez:)


Utolsó, majd belinkelem, hol találtam:)

2012. márc. 22. 22:34
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Ilyet férfi nem köt magára. Vagy nő kötötte rá, vagy kislány.


Vagy egy kedves aktivista lány valami léböjt táborban.

2012. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!