Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a bikiniről? Melyik szín jobb fehér bőrhöz?

Figyelt kérdés

[link]

Nem nagyon láttam ilyesmit még senkin, érdekelne ki mit gondol róla. Nekem nagyon tetszik, főleg hogy kis mellem van. És szerintetek melyik szín jobb nagyon fehér bőrhöz?



2012. júl. 11. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De jól néz ki. :) Szerintem a lilás jobban állna!
2012. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekemis tetszik:) lila.
2012. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ááá... ne.


Vagy fodros, vagy mintás. A kettő eggyütt gáz.

Klön külön de az anyag, se a minta nem gáz, de eggyütt giccses, kínais hatású.

2012. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem túl fodros :S ha a felső fodros akkor a bugyi legyen egyszínű, fodor nélküli. így túl sok az egész. Amúgy lila.
2012. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A minta nekem sem annyira nyerő, de sajnos egyszínűben nincs. Imádom a fodrokat rajta, szerintem az a lényeg az egészen, a sok fodor:D
2012. júl. 11. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gagyi. Ha fodros akkor legyen egyszínű, vagy egyszerű mintás. Ilyeneket pedig lehet kapni pl a New Yorkerben.
2012. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Keress máshol olyat ami fodros. Kis ellre könnyű bikini méretet kapni, szóval hajrá.

Ezt ne vedd meg, mert olyan mintha egy 50es évekbeli nagyibugyiból varrták volna.


És ha már fodros,akkor ügyelj arra, hogy vagy csak az alsó, vagy csak a felső legyen fodros. Ha pici a melled, akkor inkább a felső.

Ha mindkettő egyformán dekorált, pont a vizuális mellnövelő hatás tűnik el, ami alényeg lenne.

2012. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. :) Ilyet még nem láttam senkin. A lila jobb amúgy.
2012. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek nagyibugyis? Itt a hátulja is: [link] Mert nekem cseppet sem úgy tűnik. Inkább szexi, fiatalos, franciabugyi-féle. Mindenesetre nekem nem tetszenek a normál bugyisok, azokban minden látszik. :o

Boltokban nem találtam semmi jót.

2012. júl. 12. 14:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki! :D
2012. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!