Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam egyik este hogy...

Azt álmodtam egyik este hogy a barátom megcsalt egy lánnyal 2x . Aki mellesleg a falujában lakik. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Segítsetek.
2012. júl. 19. 19:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
hogy jön a 3. világháború
2012. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat akarok!
2012. júl. 19. 19:34
 3/11 anonim válasza:
56%
egy ember ha valami extrémet álmodik az 2 dolog miatt lehet.: vagy nagyon szeretné/szereti, vagy nagyon fél tőle.
2012. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Miután felébrettél megkúrta 3adszorra is.
2012. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ez azt jelenti, hogy azt álmodtad a barátod 2x megcsalt azzal a csajjal aki a falujában lakik.

Ilyen kérdésre miért vársz normális választ? Hülye kérdés, hülye válasz, senki sem álomfejtő.

2012. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nem hülye kérdés. ott a válasz.
2012. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bssza meg tedd az álomfejtő kategóriába ne a szerelem, szex-be istenit! Ha gyogyós vagy?
2012. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Véletlen került ide de ne haragudj ha ilyeneket írsz szerinted segít valamit Vagy megváltoztatja a dolgokat? -.-
2012. júl. 19. 19:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Túl sokat ittál a szomszéd Pista bá házi pálinkájából.
2012. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerinted mégis mit jelentene? Ha megcsalna, akkor biztos nem az álmodból tudnád meg. Amúgy meg annyi baromságot álmodik az ember, miért kell mindenből ilyen nagy ügyet csinálni? Én is tehetnék ki 66 kérdést is, hogy ma azt álmodtam, hogy megetettem egy sovány kóbor kutyát, ma meg azt, hogy repültem. holnap azt fogom, hogy autót vezetek, azután meg átjön hozzám a szomszéd kártyázni, de előtte vesz fagyit is...

Azért álmodtál a csajjal, mert ismered, esetleg találkoztál aznap vele, és a barátoddal is, pl elmentetek sétálni, találkoztatok a csajjal, utána meg otthol szexeltetek. az álom a nap eseményeit foglalja össsze többnyire. sokszor olyan dolgokat, amire te már nem is emlékszel. És olyan dolgokat hoz össze, aminek semmi köze egymáshoz, csak mindkettő megtörtént veled aznap. az agyad pedig összefoglalja a dolgokat. nins jelentősége annak, hogy mit mivel.

Ezért is vannak az olyan álmok, (amikor találkozok egy nap Kováccsal, Ráczcal meg Popoviccsal) hogy megyünk Popovicshoz, aki faluban lakik, amikor odaérünk, a ház úgy néz ki, mint Ráczé, de Kovácsék vannak benne!

2012. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!