Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fog. Gátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fog. Gátló tabletta papírjára az van írva, hogy a menstruáció első napján a legjobb ha elkezdi az ember szedni, akkor ha reggel jön meg, de este szedem be, az is 1. napnak számít?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatón az van, hogy ha az első nap veszem be, akkor már az elejétől védett vagyok, de ha a másodiktól, akkor érdemes egy hétig másképp is védekezni.
2012. júl. 4. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, az még 1 nap: )
2012. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért? nálad az már másik nap?
2012. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze

Én amikor éjjel jött meg, akkor is másnap vettem be....

Milyen gyógyszer, hogy első naptól véd?

2012. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb az első naptól véd.
2012. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy nem tudod értelmezni a "nap" szót?
2012. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak biztosra akarok menni, és mivel több mint 12 óra telt el aközt, hogy megjött és beszedtem, így kicsit aggódtam, csak biztosra akartam menni, így megkérdeztem itt. Pl akkor ha így vesszük az is egy nap ha este jön meg de reggel veszi be valaki az első szemet...
2012. júl. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!