Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ezen álom?

Mit jelent ezen álom?

Figyelt kérdés
Olvastam egy könyvet az ágyban elaludtam azt álmodtam hogy egy csapda volt rajtam volt egy széf előttem és a plafonon meg a falon nevek voltak teli volt valami szike a kezemben tiszta véres földhöz vágtam mert valamit kellett csinálnom de nem tudtam megtenni kopasz voltam és öreg tele tetkóval meghaltam mert működésbe lépett a csapda minden homályos volt aztán ugrott az álom egyet egy széken ültem és két nő rólam beszélgettek és mikor kimondták hogy meghaltam egy különleges érzés de olyan szinten jó hogy olyat még sohasem éreztem úgy lelkileg mint fizikailag és a földre estem arcal és láttam a fényt egyre nyitottam a szemem hogy minél jobban lássam és felébredtem kiderült hogy az a fény az ablakból jövő napsugár és azért láttam a fényt mert félig nyitva volt a szemem.12f

2012. júl. 19. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát most lehetne elemezgetni, hogy csapdában érzed magad meg veszélyben, meg mit jelent h idősebb voltál, de sztem csak azt jelenti nagyon jó a fantáziád és esetleg a könyvben olvasottakat így dolgozta fel a tudatalattid. Sztem ez teljesen jó.
2012. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én szerintem azt jelenti de nem biztos hogy kínhalalt fogok halni de öregen és utána a menybe jutok ezert éreztem azt a jó érzést
2012. júl. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!