Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez csak véletlen egybeesés...

Ez csak véletlen egybeesés lenne? Fúrcsa mert olyan mintha az életem ezen területe párhuzamosan futna ezzel az álom sorozattal.

Figyelt kérdés

Amit álmodok:

ugy kezdődőtt h azt álmodtam h megyek egy lányután de akárhogy sietek mindig egy lépéssel előttem megy(tudom ki volt az de egyszerűen nem tudtam az arcát megnézni)

köv. álom a villamoson velem szemben ül de az arcát egyszerűen nem látom

köv.. álom nem emlékszem rá pontosan de itt láttam meg az arcát és kezdtem vele komolyabban beszélgetni.

utolsó álmomban már teljesen jól elvoltunk és már majdnem ugy nézett ki az egész mintha egy pá lennénk.


a valóságban ismerem őt de nem sokat beszélgettünk régen ám idő közben sokkal jobban közeledtünk egymáshoz ám mostanában megszakadni látszik a kapcsolat.

Én látok némi párhuzamot e között.

Vagy rosszul látom?


2012. febr. 27. 06:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és ezeket nem csak egyszer-egyszer álmodtam
2012. febr. 27. 07:00
 2/11 man79 ***** válasza:
89%
Szerintem az álom amit te látsz, egy olyan dolog amit te legbelül szeretnéd, nem igazi álom, gondolom tudod formálni, az én tippem: Te szerelmes vagy, lehet nem tudatosan, de nagyon úgy fest a dolog!
2012. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet. Az emberek néha álmukban kapcsolatba kerülnek a tudatalattijukkal, ez az amit igazánszeretnél, közeledni akarsz a lány felé. Viszont az, hogy egy ideig nem láttad a csaj arcát, azt is jelentheti, hogy számodra kissé ismeretlen/idegen a lány.
2012. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat,

igen azt elfelejtettem leirni, tényleg szerelmes vagyok belé

de ő visszautasított ami azonbam az utolso álmom előtt történt.

szerintetek mit kellene tennem?

2012. febr. 27. 16:25
 5/11 man79 ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés már rég nem az álomról szól!

Apámnak volt egy bölcs mondása, és sokszor akkor jöttem rá igaza volt, mikor már felesleges volt rá jönnöm!

A mondása neki így szólt:

Fiam sose fús olyan nő és villamos után ami nem akar fel venni, majd jön a következő!

:)

Remélem segíttettem!

2012. febr. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen értem a mondást :) csak olyan furcsa nekem a párhuzam amit leirtam mert mindkettőben onnan indultam h alig ismertem és sztem mondhatom h most ott vagyok h jóban vagyunk,ahogy álmomban ugy az életben is
2012. febr. 28. 07:46
 7/11 adamkak válasza:
Kérdezd meg tőle mért nem szeret és ha tudod és úgy gondolod abban megváltozol .Szerintem is van kapcsolat amit gondolsz és szeretnél.
2012. febr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolso kicsit nyakatekert megfogalmazás de mondjuk h értem
2012. febr. 29. 17:52
 9/11 man79 ***** válasza:

Egy fúra ötletem van!

Mond el neki mit álmodtál, és hátha ő is álmodott rólad ilyesmit, akkor aztán tényleg lenne párhuzam a kettő között, de így úgy érzem csak azt álmodod amit szeretnél, és annyira mélyen benned van a dolog, az elejétől vetíted magadnak, hogy mit kellet volna tenned, és ez már olyan álom amit te befolyásolsz, nem olyan amit megálmodsz és részese vagy!

Tudom volt nekem is olyan álmom, amit ha akartam vissza is tudtam tekerni, magyarul filmet gyártasz az életedből álmodban! :)

2012. márc. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy megprobálom ( mivel nem szorosan az álmomhoz tartozik nem irtam le ide de én beprobálkoztam nála és elutasitott, azóta nem beszéltünk de mivel hamarosan találkozunk {kenytelen-kelletlen} lehet elmondom neki, kíváncsi leszek az arcára) csak magammal is tisztáznom lekk ezt h én mit szólnék hozzá ha valaki ilyennel jönne elő.

meg lehet h az van amit te irtál a végén kedves utolsó.

de mondjuk én nem gondolkoztam ilyeneken ezért nem hinném hogy tudatosan álmodtam.

2012. márc. 1. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!