Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ébren rosszul érzem magam,...

Ébren rosszul érzem magam, sokszor nagyon negatívan gondolkodom, de álmomban mindig jól érzem magam, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Régebben pont fordítva volt,álmomban állandóan menekültem,meg ilyenek,viszont ébren nem voltam rosszul,általában pozitívan gondolkodtam...Lehet,hogy ez ilyen kiegyenlítés a szervezetemtől?
2012. júl. 20. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nálam is úgy van, hogy alapjárat nincs túl jó hangulatom egy ideje és elég negatív vagyok többnyire ( leginkább az unalom miatt) viszont akármit álmodok, lehet akármilyen negatív a témája ,van amikor álmomban kimondottan rossz dolgok történnek velem, de akkor is jó érzés álmodni és utána mindig sajnálom, hogy felébredek belőle..xd
2012. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egész a lelki síkokkal van összefüggésben.Minél összeszedettebb valaki lelkileg annál harmonikusabb életet tud élni.Valamint az esti és éjszakai alvása is ezen múlik.Minél összeszedettebb valaki annál jobban alszik.Ha mint esetünkben is,zavar van akkor itt nem beszélhetünk egyensúlyról.
2012. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Aludj sokat
2012. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: pont így érzem én is:)Csak nem értem,hogy mitől,elvileg tényleg úgy kéne lennie,hogy ha kiegyensúlyozott az ember,akkor jobban alszik,de nálam ez fordítva van...
2012. júl. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!