Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mért állítják be negatívan a...

Mért állítják be negatívan a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Mert a skorpiók negatívak? :D:D


Na jó, természetesen vannak pozitív tulajdonságaik, de én ismerek párat és megdöbbentő, hogy mégis mindegyik erőszakos, agresszív és uralkodó típus...

2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok,és engem is zavar hogy negatív tulajdonságokkal ruházták fel a horoszkópunkat,de a legtöbb igaz. Akaratos vagyok,néha agresszív,de érzékeny is,ugyanakkor nagyon tudok szeretni. :)
2011. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te biztos nagyon rendes, kedves skorpió vagy, de nekem anyám is skorpió...

Soha nem láttam nála nagyobb érzelmi zsarolót!

Bosszúálló, kegyetlen, manipulatív, uralkodó hajlamú...

Egy szóval:rettenetes.

Senki nem bírja ki vele hosszú távon.

Ő mindig mondja is, hogy ő egy tipikus skorpió.

Én meg hozzáteszem magamban, hogy: sajnos!

2011. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A Skorpió nő kiismerhetetlen. Nagystílű költekező, akinek semmit sem kell áldoznia azért, hogy biztosítsa a kényelmét, sőt luxusban éljen. Elbűvölő teremtés, aki bátran számíthat a megérzéseire.


A hamis embereket nem tűri. Kiváló kritikai érzéke alapján könnyen kiismeri az embereket és partnere erényeit és hibáit még akkor is elemezgetni fogja, ha az maga a tökéletesség. Kevés olyan makacs nő akad, mint amilyen a Skorpió szülötte. De kitartó.


Ha egyszer eldöntött valamit, nincs ami megállítsa s csak nagyon nagy önuralommal lehet neki ellenszegülni. A Skorpió nő megveti a gyengeséget. Ha valaki összevesz vele, nem könnyen felejti és mástól sem tűri el, hogy úgy tegyen mintha semmi sem történt volna. Sőt, bosszúálló is. Ha valaki kihozza a sodrából nem lehet tudni, meddig jut el a haragja. Bármily változáshoz nehezen alkalmazkodik. Mélyebb elemzések alapján az asztrológusok kétfajta Skorpió nőt különböztetnek meg: az egyik csoport a tüzes szeműek, akik nem sokat adnak a szép ruhákra és a hiúságra s diszkréten, általában a gyenge férfiakat hódítják meg, a másik, a fatális asszony, aki a saját érzékei rabja, kokett, az a veszedelmes típus, akitől óvakodnak a férfiak, mert sok szerencsétlenséget hozhatnak rájuk, de ők maguk sem boldogok.


MÁSODIK VAGYOK, szerintem ebben nem ír annyira nagyon rosszakat. :D És én szeretek skorpió lenni,nem hagyom hogy piszkáljanak,így sokkal jobb élni. :) Mondjuk suliban nem merek visszaszólni,eléggé kétoldalú vagyok suliban-visszahúzódó máshol ahol azokkal vagyok akiket szeretek-pörgős,életvidán

2011. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi,még azt se tudtam,hogy fárfi vagy-e vagy nő xD mostmár m1
2011. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

A SULIBAN?

Ha még sulis vagy, ne könyveld el magad...

Emlékszem, én kb. 25 évesen kezdtem el igazán változni, érni, addig tényleg isis voltam...

Még bármilyen lehetsz... :)

2011. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert mindig megszúrnak? HAHA!! XD
2011. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 potyka91 válasza:

Én is skorpió vagyok. Legfőbb jellemzők : Harcias, elutasító, érzékeny.


Nos én pont az ellentettje vagyok. Utálom, ha nincs kivel csevegni. Utoljára 8 éve verekedtem önvédelemből. Nagyon együtt érző és őszinte vagyok. Az igaz ha felhúznak, akkor haragtartó vagyok jó darabig, de engem nehéz kihozni a sodromból.


Van azonban egy nagy előnyünk: Megérezünk előre bizonyos dolgokat. (Ki nem?) De amúgy igen, sokszor volt már úgy, hogy 3 vs 1 arányba nekem volt igazam (családon belül).


Ne törődj a horoszkópokkal! Légy olyan, amilyen vagy.


20F

2011. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Talán mert a rossz tulajdonságaik annyira erősek, annyira tudnak másokat szánt szándékkal bántani, hogy hiába vannak jó tulajdonságaik és hiába kedvesek néhány emberhez, ha a többségében a többségnek csak ártanak.


Egyetlen jó tulajdonság jut róluk eszembe, de ezzel is csak a saját érdekükért vannak: kitartóak a munkában.


Viszont a rosszt tulajdonságaikról regélhetnék....: irigyek, alattomosak, féltékenyek betegesen, panaszkodóak, lenézőek, hazudósak, na jó szóval kerülendők.

2011. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Így igaz, ahogy az előttem szóló is leírta. Nagyon jól tudják manipulálni a másik embert, de ugyanakkor segítőkészek, de csak azért, hogy nekik is származzon abból valami hasznuk. Nagy spekulánsok, és hazugok.
2011. máj. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!