Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti szoktatok ilyet álmodni?

Ti szoktatok ilyet álmodni?

Figyelt kérdés

Hogy van valami a szátokban (általában nekem rágógumi) és bárhogy is próbálom kiszedni (kiköpni nem tudom) mindig marad a számban egy nagyobb darab. Kiszedem nagy nehezen, és még mindig van. És ez így a végtelenségig (amíg fel nem ébredek). Ez egy visszatérő álom. A fura az egészben, hogy én azt gondoltam, hogy ez hasonló mint a zuhanós álmok, hogy mindenkinek szokott lenni, de mint kiderült - eddig - csak tesóm meg én szoktunk ilyet álmodni (a környezetünket végigkérdezve más nem). Ezért kérdezlek meg titeket, hogy most ez a mi "speciális" álmunk vagy nem tudom.


Másik kérdés, hogy szerintetek mit jelent?



2012. júl. 23. 09:54
 1/3 Ilyent ***** válasza:

Hogy volt valami a szádba.

Haj szőr takaró

2012. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:
Mivel kérdezed, hogy speciális álom-e, azért írom, hogy még soha nem álmodtam ilyet, ellenben zuhanósat pl. havonta szoktam.
2012. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: ezt el is fogadnám, ha nem visszatérő álom lenne, hanem egyszeri és amikor felébredek, akkor azt megtalálnám a számban, de nem így van.


2. válaszoló: köszi a választ. :)

2012. júl. 23. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!