Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is szoktatok ilyesmit...

Ti is szoktatok ilyesmit almodni? :D

Figyelt kérdés

Az a lenyeg, hogy mondjuk setalok, egyszercsal jon egy nagy szakadek, amibe bele esek, es felebredek. :D

Ilyen mar egy csomoszor volt, vagy pl utolso:

nezek ki a fejembol,egyszercsak fejbebaxnak egy nagy bezbolutovel. :D Utana egybol felebredtem arra, hogy osszerezzentem.

Tudom, hogy ez nem kulonleges, vagy ilyesmi, de ez micsoda?Van ennek valami specko neve?


2012. júl. 23. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak az agyad fel akar ébreszteni.

Öhhm, az agy nagyon okos, ha egyszer-kétszer hasonló ingerekre felébredsz, akkor egy idő után tudni fogja, hogy mit vigyen bele az álmodba, amitől tuti felébredsz. Neked ezek a nagy halálközeli sokkok kellenek, mint a legtöbb embernek általában.

2012. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
100%
Igen, sokszor elalvás előtt, ha nagyon fáradt vagyok. Elég kellemetlen.
2012. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ez a zuhanós dolog úgy szokott lenni hogy fekszek az ágyamon ami az űrben lebeg és egyszer csak annyira megbillen hogy leesem róla xD és persze akkor fel is ébredek :D
2012. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:
Én általában futok, aztán elesek, és csúnyán megütöm magam - akkor "rándulok éberré".
2012. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Álmomban nagyon hirtelen, és erősen akart mozdulatot véletlenül végre hajhatod a valóságban is, amitől persze aztán felébredsz. (Személy szerint álmomban egyszer üdözött egy kutya, én meg elhatároztam, hogy megrúgom egy hirtelen visszafordulással...)

Én pl imádom a zuhanás érzését, az ált. nem is kelt fel. Az elesés gondolatban elalvás előtt már elég idegesítő tud lenni....

Ahogy fentebb is írta valaki, az agyad kitünően ért a külvilág jeleinek, álmaidba szövéséhez. (szintén személyes tapasztalat: egy egész kis rajzfilmet aludtam át anno, kis koromban, aminek a hangjához tökéletesen paszoló, profi munkát láthattam álmomban :D)

2012. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!