Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az álmaimban közeledni akarok ahhoz a fiúhoz, aki már régóta tetszik nekem egyszer csak eltűnik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki akkor tetszett meg nekem, amikor a nagy tömeg miatt hirtelen mellém ült a buszon.Ez még 9.-be történt és már ugyan végeztem a középiskolával,és nem is szoktam látni, de még mindig gondolok rá és az álmaimban is párszor megjelenik.Egyszer pl: azt álmodtam vele kapcsolatban, hogy a középsulimban, ahova ő is járt sétálgattam a folyóson és hirtelen megláttam a nagy tömegben.Futottam felé, szinte már rohantam, mert éreztem, hogy egyre távolabb sodródik tőlem, valami azt akarta, hogy ne szólítsam meg, de én tiszta erőmből küzdöttem érte.Ilyenkor kiabálni szoktam a nevét, de ő nem hallja sose, meg sem fordul, mintha nem látna engem.Aztán volt olyan is viszont,amikor sikerült utolérnem és sírva mondtam el neki mennyire szeretem és azonnal megöleltem, nem akartam elengedni, mert féltem, hogy megint köddé válik.Csókra viszont még soha nem került sor, de volt egyszer egy olyan álmom, amiben egyedül sétáltam haza az éjszaka közepén egy elhagyatott utcán keresztül.Éppen arra jött 3 fiú kocsival és rám dudáltak én meg beszóltam nekik, hogy vegyék már észre én nem vagyok k...va.Aztán aki vezette az autót, kiszállt és elkezdett ütni tiszta erejéből, lefogtak, szinte éreztem az ütéseket, teljesen valóságos volt.Végül összerogytam és csak sírtam ők meg elhúztak kocsival, de egy kis idő múlva visszajöttek és láttam, hogy felém nyújtja a kezét az a srác, aki megütött és bocsánatot kért és mondta, hogy olyan elveszettnek látszom,ezért segíteni szeretne.Én meg sírva mondtam el neki, a teljes élettörténetemet, hogy mennyire egyedül érzem magam, nincsenek barátaim és ő meg hirtelen megcsókolt, de úgy igazából.Annak ellenére, hogy bántott, nagyon jó érzés volt az a csók.Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezek az álmok mit jelentenek.Köszönöm előre is a válaszokat!:)
2012. jún. 21. 19:38
 1/2 anonim válasza:
hát azt nemtudom biztosan az első valami olyasmit jelenthet,hogy ne epekedj azután a fiú után mert nem akar tőled semmi aztán az a másik amit arról a másik fiúról álmodtál az jelentheti azt,hogy ,de nem kell mindenáron keresni valakit magad mellé a szerelem ilyen váratlan helyzetekbe is megérkezhet remélem tudtam segíteni :)
2012. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mustafa33 ***** válasza:
Nem függ össze azzal akiről álmodsz. Csak egyszerűen valamit elcsesztél, ez bánt és szeretnéd visszacsinálni. Gondolkozz azon, mi lehetett az?
2012. jún. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!