Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valaki, aki szintén...

Van valaki, aki szintén komolyabban érdeklődik a mágia, okkultizmus iránt, elsősorban a wicca vallás felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék hasonló érdeklődési körű emberekkel beszélgetni, akár ismerkedni (abszolút baráti céllal :D), msn-en, skype-on, vagy emilezés útján. Sajnos a baráti körömben rajtam kívül senki nem érdeklődik ez iránt, és szívesen beszélgetnék másokkal. (Kihangsúlyozom, ez nem apróhirdetés vagy társkeresés, egyszerűen minden opciót kipróbálok, hogy hozzám hasonló embereket megismerjek (: )

További szép napot, Légy áldott!

21/L

Amithi


2011. jan. 25. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Küldtem privit! :)

L/20

2011. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ide s tova tudatos és nem tudatos szinten 8 éve foglalkozom a mágiával. De errősségem az elméleti része, a nagyobb vonulatok s törvények elemzése s megfigyelés és elmélkedés útján való leírása.


Azért írom le hogy legyen valamelyest néhány támpontod.


Ha gondolod szívesen megvitatom veled a felmerülő kérdéseket, már ha vannak ilyenek.


HÁt ez elég apróhírdetés szagúra s cseppet felvágósra sikerült. No nem baj, remélem nem érted félre.


20/F


Ha érdekel: mail: h o s p e s (a) f r e e m a i l. h u

2011. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

szia!


Nem értem félre, örülök, hogy írtál!


küldök majd emilt ^^

2011. jan. 26. 10:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Én csak a mágia és okkultizmus iránt. Egyébként kérdezősködj a wicca.hu-n
2011. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szijaa kedves kérdezö ha meg adod az email cimedet akkor felveszlek az msnre egyépként énis csaj vok.De ha nem adod meg akkor megadom én:vikkancs99@gmail.com
2011. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Felvettelek msnre (:
2011. jan. 27. 13:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is nagyon érdekel, amióta megismertem falom a könyveket róla, és úgy érzem "hazaértem".

Viszont azt tapasztaltam, hogy a legtöbb ember szinte undorodik a témától, de legalábbis hülyének néz miatta.

Én is szívesen megtárgyalnék pár dolgot, bár kovenhez (még) nem csatlakoznék, meg szörnyű (lusta) levelezőtárs is vagyok, úgyhogy még gondolkodom, írjak-e neked privit :-D

29/N

2011. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én örülnék Neked, kb ugyanígy vagyok mindennel, ahogy Te. szóval nyugodtan küldj privit, és majd kiderül (:
2011. jan. 29. 17:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vagyok wicca; sok minden érdekel a spiritualitás témakörön belül, és sok mindennel foglalkozom is.

Ha van kedved beszélgetni ezekről a dolgokról, írj privit.


Szép estét neked!

ParlanDo

(30/L)

2011. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! Engem is nagyon érdekelnek ezek a dolgok már évek óta, de az ismerőseimet kevésbé! Jó lenne veled e-mailezni. Írj nyugodtan: dboglarka@freemail.hu
2011. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!