Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha kígyóval álmodom nagy...

Ha kígyóval álmodom nagy ritkán, ami meg is mar, utána mindig valami rossz történik. Most először álmodtam azt, hogy rám tekeredtek, siklók is, körülöttem is voltak, alig bírtam magamról leszedni őket. Miben jelenthet ez mást?

Figyelt kérdés
Amúgy borzasztó álom volt,mert az eddigiekben mindig csak egyet láttam,de ahogy a mostaniban rám tekeredett a hasamra és a nyakamnál jött kifelé,kezemre,stb,eddig ez volt top.Viszont nem haraptak belém,ez most a furcsa. Szerintetek?Ez az egy fajta álom van,amire fel szoktam figyelni.
2012. júl. 26. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bántanak? Akkor lehet valami jó fog történni veled a közeljövőben. Valaki a szárnyai alá vesz talán.
2012. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem bántottak,legalábbis nem haraptak meg,de nagyon szorosan rám tekeredtek.Irtózom a kígyóktól különben.És ahogy éreztem őket a testemen,mintha pici szúrásokat észleltem volna,mint amikor megráz egy tárgy,mert túl sok az energiatöltés:)Kíváncsi leszek mi történik itt a napokban,meg lesz a magyarázat,biztos vagyok benne.
2012. júl. 26. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a Prometheus film után álmodtad ezt véletlenül??
2012. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem néztem semmilyen filmet:)Viszont az előbb aludtam picit,és már megint ezt álmodtam abban a formában,hogy az exbarátom kettő siklót rakott a pólómba,ahogy kivettem őket az egyik megharapott,de nem volt foga,így nem fájt.Azt hittem álmomban hogy ez valóság,még gondoltam is magamban hogy most már megvan a válasz miért álmodtam tegnap ilyet,hisz megtörtént a valóságban is.Úgyhogy ennek az álomnak megvan a megfejtése:az exbarátom áskálódik ellenem,ami negatív dolog,de szerintem nem fogja a célját elérni,mert hiába harap is meg kígyó,vagy sikló,az nem fáj.
2012. júl. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!