Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok. Ma...

17 hetes terhes vagyok. Ma egész éjjel forgott korulottem a szoba, mintha be lettem volna rúgva. Ma reggel is mintha elvesztettem volna az egyensulyom, dullogtem, és szédultem. Megvgayok ijedve. A pici mozog érzem! Mi lehet a baj? Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
eddig ez nemfordult elo, már a rosszul sem volta mamiota megmozdult a pici,de az utobbi 2 napban megint hányok reggelente...tudnátok segíteni?

2012. máj. 9. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes kismama vagyok és sokszor én is vagyok így.:)

Én nem ilyedtem meg,szerintem ez természetes.Én van úgy,hogy nap közben is megszédülök.Este pedig forog az ágy.:)

2012. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod, vércukrod rendben?

Amúgy én nem gondolom, hogy nagy baj lenne, előfordul ilyesmi, de ha aggódsz nagyon, menj orvoshoz.

2012. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem tökéletes a vérnyomásom.De a cukromat még nem mérték,lehet,hogy ettől szédülök néha.:)
2012. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na a vércukromat mindjárt megmérem,de a vérnyomásom kivételesen reggel rendben volt,mert nekem álltalában nagyon alacsony...Azért ilyedtem meg, mert még ez nemfordult elo, h éjjel arra ébredtem volna h forog korulottem a szoba,meg reggel dullogok mint a részegek...de akkor aztmondjátok h ez normális?nemlehet nagy baj?Koszonom a válaszaitokat
2012. máj. 9. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs nagy baj, inkább valamit hiányol a szervezeted. Ha a cukrod, vérnyomásod rendben, akkor estleg folydékhiány? Iszol eleget? Én nem voltam nagy ivó, de mióta terhes vagyok észrevettem, hogyha nem iszok eleget, akkor elkezd fájni a fejem.
2012. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A cukrom 6.6, ugyhogy azis rendben...lehetséges h attol szédultem h nagyon sokat alszok?
2012. máj. 9. 09:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Inni iszok, nemnagyon figyelem h mennyit, de éjjelente arra ébredek h szomjas vagyok, ezért teszek mindig egy pohár vizet az ágyam mellé
2012. máj. 9. 09:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Az alvástól is lehet. Vashiány is okozhatja. Egyébként az ivásról annyit, hogyha arra kelsz, hogy szomjas vagy, az már nem jó! Éppen nemrég olvastam, hogyha valaki szomjas, az már a kiszáradás jele. Nagyon meglepődtem... Szóval annyit igyál, hogy sose legyél szomjas! :) Inkább többször kevesebbet.
2012. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én anno a lányommal ha a jobb oldalamra fordultam fekve, vagy csak a fejem arra fordítottam ülve, meg ilyenek, már forgott velem a világ. Azt mondták, valószínű, mivel annyira a jobb oldalamon helyezkedett el, valamit nyomott. Hanyatt meg nem tudtam feküdni, mert fájt a csontom, és ő is majd ki ugrott, nem érezte valamiért jól magát. Úgyhogy szinte 20 hetet végig (értsd szó szerint) a bal oldalamon aludtam. Háát, már vártam a szülést. A Panangin vény nélkül kapható tulajdonképp kálium és magnézium. Ezt nyugodtan szedheted. Nekem az valamicskét segített.
2012. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!