Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az álmaim?

Mit jelentenek az álmaim?

Figyelt kérdés

Keresgéltem már neten álomfejtőket, de mindegyik mást ír.


Ma azt álmodtam, hogy egy kobra harapott meg.


Ebben a hónapban már negyedszerre álmodom a volt barátommal(hogy szerelmet vall, idejön a házam elé, együtt bulizunk, mint két pár)


...az elmúlt 2 hónapban másodszorra álmodom azt hogy anyukám meghal, én pedig csak sírok napokig, aztán fölkelek.


Valaki segítene megfejteni ezeket??



2012. júl. 29. 17:07
 1/1 anonim válasza:

Az igaz,hogy sok válasz létezik,mivel rengeteg féle álom van.Nincs két teljesen egyforma,csak nagyon hasonló és minden egyes részlet más jelent.

Itt van néhány megfejtés az álmos könyvemből:

kígyó a sivatagban:csalódás

kobra kígyóval hálni:veszély

kígyó vízben:öröm

sajnos harapással kapcsolatos dolgokat nem említenek.

az emberek 78%-a álmodik halálról,mert ez érdekli az embereket.mindig az érdekli az embereket,amik nem tartoznak rájuk :D !

az anyukádat ne féltsd én egyszer az álmodtam,hogy ünnepi szertartásként felvágta az egész család az erét és azóta sem történt semmi xD !biztos,hogy csak azért álmodsz ezekről,mert minden ember a jó és rossz emlékeről,elképzeléseiről álmodik :D

2012. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!