Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már másodszor álmodom a párom...

Már másodszor álmodom a párom exével?

Figyelt kérdés

A barátomnak meghalt az előző barátnője, én nem ismertem, és ő se beszélt róla sosem, mindössze egyszer, amikor elmondta, hogy meghalt, és hogy egy támadásban ölték meg...


Nos, pár hete azt álmodtam, hogy a gyilkosa eljött értem, és kínzott, meg akart ölni. Ma pedig azt, hogy kiderült, hogy a lány valamilyen ételmérgezésben halt meg, és én is úgy fogom végezni, és a barátom is. Láttam a barátom arcát álmomban, amint megtudja a hírt, hogy meghalt a lány. Mindkét álomban annyira szorongtam és annyira fájt valami...


Miért van ez? Még a lány nevét sem tudom. Semmit. Nem is akarok róla rákérdezni a páromnál, nem mondtam el neki egyik álmot se.


Mit jelentenek ezek?



2012. júl. 30. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak annyit, hogy foglalkoztat a lány személye meg a halála.

Beszélj erröl a barátoddal, hogy ki volt ö, hogy halt meg, és ö hogy élte meg, hogy meghalt. Ha ezeket tisztßazzátók, akkor te sem fogsz erröl álmodni.

2012. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, lehet félsz is egy kicsit h te is arra a sorsra jutsz, vagy a pároddal valami "nincs rendben".
2012. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!