Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Több napja a halott nagyimmal...

Több napja a halott nagyimmal álmodom. Miért?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban (8-14 éves koromig)kéthetente-havonta jártam nagyimhoz, aztán a középiskola miatt már nem jártam hozzá csak nagyobb ünnepekkor. Tavaly meghalt, kicsit szomorú voltam, de nem kötődtem annyira hozzá, mint régen, elfogadtam a halálát. Két hete kb. róla álmodom, hogy nála vagyok. Álmomban ugyanazokat a dolgokat csinálja, mint régen: reggelit készít nekem, hasonló dolgok, olyan, mintha nála nyaralnék. Álmomban is tudom, hogy meghalt, mégis olyan furcsa, hogy ott van. Nem nagyon hiányzik, mint mondtam elfogadtam, hogy meghalt, nem akarom visszahozni a "sírból", viszont aggaszt, hogy benne van az álmomban.

2012. júl. 28. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is elöfordult már hasonlo, gyujtsál érte gyergyát akkár több napon is és ugy elmulik.
2012. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggasszon a dolog. Arról van szó, hogy még nem dolgoztad fel a nagymamád halálát. Nincs ebben semmi misztikus. Örülj neki, hogy látod őt álmodban. Éberen sokkal nehezebb felidézni a szeretteinket.
2012. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfogadtam, hogy meghalt, igazából nem hiányzik. Persze szerettem, de nem voltak azok az érzések mélyek. Megvolt a gyertya gyújtás is és nem segített.
2012. júl. 28. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a tudat alattid produkálja, nem tudsz ellene mit tenni.
2012. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így akar üzenni, hogy a halottak nem járnak vissza a sírból álmunkba kísérteni.


Vizsgálatok szerint az álmok segítik az érzelmi megrázkódtatások feldolgozását. Azok az elvált nők akik a férjükkel álmodnak könnyebben átteszik magukat a dolgon.

Alternatívaként lehet, hogy lefekvés előtt és napközben is azon rágódsz, hogy vele fogsz e álmodni megint, ami miatt róla álmodsz.

2012. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talán belül mégsem sikerült teljesen elengedned. Vagy az is lehet, hogy ő sokkal jobban kötődött hozzád, mint te hozzá, és ezért szeretne meglátogatni...
2012. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!