Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megcsaltam a barátoma...

Álmomban megcsaltam a barátomat. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban ismerőseim elvittek engem és a matektanáromat egy szobába. Elkezdtünk csókolózni, de abbahagytuk, majd mégis folytattuk és még az is megtörtént, de azt nem álmodtam meg, hanem mint a korhatáros filmekben, kivágta az agyam.


Bűntudatom van, mert van Barátom és soha nem csalnám meg..nagyon szeretem őt... a matektanárom meg még csak be se jön, nem is lenne az esetem... Szerintetek elmondjam neki az álmom? És mit jelenthet egyáltalán?



2012. aug. 4. 11:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
12%
úristen hülye gyökér vagy, 13 éves kort betöltötted már?
2012. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok... és nem csak játszunk egymással a barátommal. Mindketten komolyan gondoljuk. Te meg egy bunkó vagy!
2012. aug. 4. 11:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy elmond, ne fáraszd ilyenekkel. Ne aggódj, ha nagyon rástresszeled magad az nem jó. Ez csak egy álom volt, nem jelent semmit, az agyunk véletlenszerűen generálja őket, természetesen hatással vannak rá a külső dolgok is. Ne foglakoz vele!
2012. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyik nap pont beszéltünk a matektanáromról a Barátommal és hogy az egyik lány mesélte nekem, hogy mi történt egy táborban.. de a matektanár szerintem csak hülyéskedett. Valószínűleg emiatt álmodhattam most ilyet.
2012. aug. 4. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Az álom gyakran nem azt jelenti, amit valójában mutat. Ha szereted a barátodat, akkor valószínűleg nem akarod és nem is fogod megcsalni. Nem kell beszélned róla vele, még a végén abszolút fölösleges dolog miatt kavar támadna. Ha gőze nincs az álomfejtésről, akkor ő is ezt a következtetést vonná le... könnyebb mind kettőtöknek ha úgy fogod fel, h 'egy buta álom volt' :). Ennyi!
2012. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2012. aug. 4. 18:51
 7/13 DrGempa ***** válasza:
0%
höh,ribi
2012. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Höh, még egy bunkó! Ha ismernél, nem mondanád rám ezt..
2012. aug. 4. 21:04
 9/13 anonim válasza:
100%
Én egyik nap azt álmodtam, hogy Britney Spears-nek vagyok a menedzsere...Az ilyen álmokkal nem kell foglalkozni! :) ;)
2012. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Az álmok néha produkálnak furcsa dolgokat. Képes 2 vagy több, a nap folyamán szerzett infót is egybegyúrni és a végén kidobni valami eszméletlen nagy zagyvaságot. Ne érezd magad szarul emiatt :)
2012. aug. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!