Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de szeretem és ő is szeret engem nagyon. De olyan bűntudatom van. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 19:57
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Ha szereted, nem csalod meg. Legalább légy őszinte.
2012. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

én azt mondom h ne!


De az meg mellékes, h ha igazán szeretnéd nem csalod meg... ennyi...


gondolkozz el azon h valóban szereted e, és nem csak mnodod hogy elhitesd saját magaddal és másokkal!

2012. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bebuktad, mivel ha szeretnéd, akkor nem csaltad volna meg. Szerintem mondd el neki, és hagyjon ott a fenébe.
2012. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát elmesélek egy rövidke történetet! 16 voltam az első páromnál, fél év után megcsaltam, upssz így szeretem úgy szeretem, nem mondom el neki, nem fog előfordulni megint. Kb egy év múlva újra ez a történet.... Majd a 3. megcsalásnál, rájöttem arra amit az előzők is mondanak. Ha szerettem volna igazán, nem tudtam volna soha megcsalni. Így odaálltam elé, elmondtam mindent, ő megbocsájtott volna de én mondtam azt hogy nincs értelme mert aki egyszer megteszi, megteszi újra.
2012. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
ha rá akarod terhelni a bűntudatodat, hogy ő érezze magát rosszul és ne te, illetve azt akarod, hogy soha többé ne bízzon meg benned, nos, akkor elmondhatod.
2012. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

r.bi...

Nem értem hogy lehet a legtöbb nő ilyen nagy k...

2012. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha megtudja és nem mondtad el neki, akkor egy gerinctelen alaknak fog tartani és úgy vág ki téged, hogy a lábad sem éri a földet. ezek után beszélni sem nagyon fogtok.


ha nem tudja meg és nem mondtad el neki, akkor ugyanúgy fog szeretni téged. bízni fog benned, téged pedig belülről fog szétrohasztani ez a beteges titok.


ha elmondod és mindent megteszel érte, akkor ki tudja? még lehet jó vége.


azért szerintem jól körülírtad magad, hogy milyen alak vagy azzal, hogy megcsaltad. nehéz lett volna összezárni a lábad gondolom.

2012. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem csalod meg. Ergo hazudsz amikor azt állítod, hogy szereted.
2012. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad tehát nem szereted igazán, ennyi. Vegyél egy kutyát!
2012. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mizuzizu92 ***** válasza:

én 6 éve vagyok együtt a párommal de eszembe se jutott volna megcsalni .

Ha már az embernek ezen jár az esze akkor inkább marjad szingli igy nem csalsz meg senkit !

Pedig én csak 14 éves voltam mikor össze jöttem a párommal!

Igazuk van ha igazán szeretnéd nem csalnád meg , szerintem mondd el neki megbeszélitek hogy mi legyen ezután.

2012. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!