Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de hogyan kerülhetném el a lebukást?

Figyelt kérdés
már megbántam meg minden, nem lenne jó, ha emiatt szakítanánk. 17/L
2012. jan. 24. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Joga van tudni, beszéljétek meg. Előbb utóbb úgyis minden kiderül.
2012. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha van egy kis gerinced elmondod neki !! ;) én jobban értékelném mit ha ugy kiderülne később
2012. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb nem fogsz tudni a szemébe nézni... Te csináltad, hát vállald fel a következményeit a tetteidnek.
2012. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha el is titkolod, benne van a pakliban, hogy lebuksz. Akkor pedig nincs bocsánat.


Ha őszintén mindent elmondasz, akkor is elképzelhető, hogy szakítani fog, de így még mindig több esélyed van a bocsánatára, mint amúgy.


Legközelebb előbb gondolkodj, mielőtt cselekszel.

2012. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha van egy kis önbecsülésed, bár gyanus hogy nincs, mert akkor nem lennél rib@nc aki megcsalja a párját, szal akkor elmondod neki. remélem kapsz egy gyomrost tőle, azt csá.
2012. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
figyelj mielőtt megcsaltad kellett volna gondolkodnod,vállald a következményeket,vállald be hogy mivel hibáztál vége lesz a kapcsolatnak,tessék elmondani,legyen benned annyi gerinc,ne akarj alattomos patkány lenni, ha már átverted
2012. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

minden eddigi válaszolóval egyetértek!

Elkell neki mondanod... akkor nem féltél hogy vége lesz a kapcsolatotoknak amikor a másik pasival voltál?

Gondolkodj egy kicsit!

Sokkal rosszabb lesz ha máskor, más valakitől fogja megtudni!

19/L

2012. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
remélem megtudja, és beleveri a fejedet az asztalba te szerencsétlen...
2012. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard elkerülni, hogy kiderüljön. Üljetek le és beszéljétek meg, mert így még menthető az ügy. Később nem lesz az.

De szerintem nem is vagy szerelmes már, akkor meg felesleges tovább hitegetned.

L20

2012. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 _Jessy_ ***** válasza:
100%

# 9

Az utolsó mondatban van valami. Menthető? Ha az én nőm csinálna ilyet biztos, h. egy percet se maradnék vele tovább. És ez sztem a te esetedben is benne van a pakliban, de ha voltál elég bátor megtenni, akkor légy elég bátor bevallani is.

2012. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!