Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy meghaltam - autóbalesetben, láttam magam ahogyan meghaltam, tiszta vér volt minden, a lelkem kiszállt, de nem tudtam vissza szállni a testembe. A párom is ott volt, de neki semmi baja nem volt. Ez csak félelem. Már sok mindent megálmodtam ,de csak átvitt értelemben - pl ha valaki mondott egy mondatot, az megtörtént, még ha előtte nem ismertem . Nem agyalok ezen... csak ijesztő volt...
2012. aug. 7. 12:33
 1/3 anonim válasza:
Nem árt azért,ha vigyázol magadra.Talán intő álom volt...
2012. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A félelmeink kivetülhetnek az álmainkban, ezért is vannak rémálmaink. Nem kell tőle félned, legalábbis szerintem. Velem egyszer megtörtént, hogy egyik nap azt álmodtam, hogy betörtek a lakásba és fejbe lőttek. Másnap egyik barátom azt mesélte, rosszul aludt, mert azt álmodta, hogy meghaltam. Kicsit ijesztő volt, de ez 1 éve történt és még csak életveszélyes helyzetbe sem kerültem :) Szóval nem kell megijedni. Valószínűleg csak azt jelenti, hogy félsz attól, hogy így halsz meg esetleg megsérülsz. Normális.
2012. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólonak igaza van ha valamitől fél azt az agyad érzékeli és álmodba kivetiti a másik amikor álmodsz egy mondatot és valóban megtörténik de'ja vu-nek nevezik mikor olyan érzésed van minta hallotad vagy láttad volna azt a bizonyos dolgot minden embernek van ilyen élménye én is sokszor álmdtam már rosszat hogy meghalok vagy meghal valaki de még én ittvagyok szóval.. és ha megint álmodsz ehez hasonloót ne törd rajta az agyad ne gondolj rá ne foglalkozz vele mert nagyobb az esély hogy tényleg megtörténik :)
2012. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!