Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Ma különös...

Mit jelenthet? Ma különös álmom volt. A barátaimmal egy belső kertben ücsörögtünk mikor elkezdett esni ilyen nyári eső nagy cseppek szapora esés

Figyelt kérdés
Mindenki felállt és elfutott én elindultam hogy fedezékbe menjek de nem találtam a helyem mikor elkezdtem sírni, mert úgy úgyse látja senki.Aztán a barátaim egy fedett helyről szoltak nekem odamentem nem esett máér rám eső de nagyon megáztam és felkeltem.

#esőbensírni
2012. júl. 28. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
az álmoknak nincs különösebb jelentésük. kb. az amit nap közbe éreztél és/vagy átéltél. pl: tegnap én sok szellemsztory-t olvastam meg is volt az ára mert szellemekkel álmodtam. de ha nem olvastam volna szellemtörténeteket nem erről álmodtam volna mert talán fél évente szoktam szellemeset álmodni. vagy nagyon szomorú voltam nap közbe akkor valószínű hogy álmomban ki fogom magamból adni úgyhogy sírok álmomban. ilyen egyszerű ez álmoknak többnyire nincs jelentőségük csak akkor ha valamit újra meg újra megálmodsz.
2012. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmok nem hazudnak. Valami történik. Próbáld újra meg újra elgondolni, hogyan is volt, és ha van időd, le is írhatod. Figyelj oda egy mozdulatra, szóra vagy jelentre, ami újból kiváltja benned azt az érzést, ami az álom idjén volt.
2012. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!