Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Durva álmom volt, erre ti mit...

Durva álmom volt, erre ti mit mondanátok? (Nem jóslás, vagy ilyesmi, hanem lélektani szempontból inkább. ) Nem kamu kérdés. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Én egy huszonéves lány vagyok, ez későbbi részlet miatt lehet fontos... :D Szóval. A nagynénémről álmodtam, kiderült, hogy megölt egy fiatal lányt, de még nem kapták el. Eljött hozzánk, fegyverrel megfenyegetett, hogy engem is megöl, így be kellett engednem. Fényképeket mutogatott, a dolgaim között kotorászott, olyasmit keresett, amit tőle kaptam, hazudnom kellett, hogy megvannak még, pedig nem voltak, végig féltem, hogy engem is megöl, aztán elment. A következő az volt, hogy a saját nagyanyjával ül egy kádban, habfürdőznek, befesti a nagyanyja haját, majd megerőszakolja és megöli. Ezután megint eljött hozzám, hazudozott, hogy az nem úgy volt, tovább zsarolt, majd engem is megerőszakolt (ezt a részletet jótékonyan kihagyta az agyam, ezer hálám neki érte, csak tudtam, hogy megtörtént), aztán valahogy elértem, hogy elmenjen, de utána naponta visszajárt és csak vártam, mikor dönt végül úgy, hogy velem is végez. Közben asszem másokat gyilkolgatott tovább. Végül úgy volt, hogy eldöntötte, feladja magát a rendőrségen, de ez valahogy azt jelentette számára, hogy üzen a földönkívülieknek, mikor honnan vihetik el, lefixálta de meggondolta magát és ártatlan embereket küldött oda maga helyett, hogy őket rabolják el, puszta gonoszságból, mert közben tudta, hogy úgyis már csak pár nap, és mindenképp elkapják. Ezután felébredtem. De baromi para álom volt, olyan rossz érzésem lett utána :( röhögjetek nyugodtan, mert amúgy vicces szerintem is, de miért álmodom ekkora gyökérségeket??
2012. júl. 30. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Várjunk. A nagynénéd megerőszakolta a nagyanyját?
2012. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan.. :D
2012. júl. 30. 13:16
 3/6 Antimod ***** válasza:

Nem semmi. Néha én magam vagyok a gyilkos álmomban, és szeretett családtagokkal szemben követek el szörnyűségeket. Jelzem, az álom teljesen reális, lehetne egy krimi is a tv-ben. Borzasztó bűntudattal ébredek ilyenkor, és kb. 1 percig tart, míg tisztázom magamban, ilyen nem történt. A rossz érzés viszont elkísér még délelőtt.

Fogalmam sincs, mi okozza az ilyen "beteg" álmokat.

2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy láthatatlanul, két késsel mészárlom az ártatlan embereket xD Pedig én békés, ember barát vagyok. Mindenki szokott értelmetlen hülyeségeket álmodni, de ezeknek semmi jelentése nincs.
2012. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyet is álmodtam már én is :/ de akár gyilkos vagyok, akár áldozat, mindig megvan ez a rossz érzés. Visszatérő motívum nálam, hogy sorozatgyilkos üldöz, volt, amikor naponta álmodtam ilyet, mostmár szerencsére ritkább, ilyen, mint ez a legutóbbi, már elég rég volt, azért írtam le. Meg azért, hogy ne csak magamban kattogjak rajta.
2012. júl. 30. 13:39
 6/6 stella08 válasza:

Nincs esetleg valami miatt bűntudatod, amit a múltban elkövettél? (És itt értelemszerűen nem gyilkolásra gondolok) Mert véleményem szerint ez okozhatja ezeket a gyilkos álmokat. Akiket jobban ismerek, azoknak tudom értelmezni az álmait, mivel tudom mi van bennük és miért álmodják azt amit :) Egyébként minden álomnak van jelentése, még ha marha nagy hülyeségnek is tűnik :)


20/L

2012. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!