Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire hisztek ebben?

Mennyire hisztek ebben?

Figyelt kérdés
Szóval tudom hülyeségnek hangzik, de hisztek abban, hogy 2 ember közösen álmodik? vagyis mintha álmukba találkoznának?

2012. aug. 7. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
igen
2012. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
lol, beirom kulcsszónak hogy találka, erre randinak jelenik meg :D
2012. aug. 7. 19:50
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem simán lehet.


Különben azt kizárja valami, hogy ez itt 7 milliárd ember közös álma? (Nem ironizálok.)

2012. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Van aki hisz benne, de többen nem.


Ésszerüen gondolkodva, semmi racionális magyarázat nem lenne rá, hogy ez miért lenne lehetséges :)

2012. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Loller ***** válasza:
80%

érdekes felvetés, és a válasz igen. Az emberek sokszor megérzik mi történik egy társukkal. Tegyük fel megsérül a barátnőd. amennyiben kialakult köztetek az igazi összetartó kapocs nincs akadálya, hogy megérezd, hogy valami baj történik.


Ugyan ez előfordulhat akár az álommal is. Ezotériával foglalkozom, meg lehet próbálni csak sajnos időigényes.


HKHV! - igen kizárja, az álom formálható, és tompa, míg a jelenlegi világunk egyáltalán nem. Ettől függetlenül meg lehet annak az esélye, hogy ez is egy álom, de túlságosan is tudatos és a képzeletünk nem működik itt. Az álomhoz képest lassan telik az idő. Egy dolog támasztaná alá az állításodat, hogy itt is érzünk fájdalmat. Na most sokan mondják, hogy ha az álomba megcsípnek és nem fáj akkor álmodsz. Én nekem elég sok álmom volt ahol tegyük fel leszúrtak egy áldozati tőrrel, és elmondhatatlanul fájt.

2012. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak olyan éles álmaim, hogy időbe telt, míg elhittem, hogy nem valóság volt...
2012. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Lehetnek olyan élesek az álmok, mint a valóság, szóval ebben Loller hülyeséget írt. Nem feltétlen kell tompának lenniük, föleg nem a tudatos álmoknak.


Az meg a másik hibás dolog a hozzászólásában, hogy azt írja, az álomban gyorsabban telik az idö mint a valóságban.

Ez megint csak álomtól függ, nincs olyan szabály, hogy mindig ugyan olyan sebességgel fog telni az idö. Az álmokban semmi se állandó.


A megcsípéses dologban pedig igaza van. Ez igazából csak filmek által elterjesztett hülyeség, mert álomban ugyan úgy lehet fájdalmat érezni.

2012. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Loller ***** válasza:

lehetnek, de én az átlagot írtam. Abban igazad van, hogy az álmok tényleg lehetnek élesek és túlontúl valóságosak, viszont az átlag ritkán, vagy nem sűrűn álmodik ennyire éles álmokat. Eddig 1 embert ismertem meg akinek évente max olyan 4 ilyen álma volt. Lehet másnál több.


A hiba itt pedig nézpont kérdése, igen egyén válogatja, kinek milyen a képzelete, de nagyon sokan vesszük észre, hogy a valóságos időhöz képest sokkal gyorsabban álmodunk.

alias amíg a való életben 3 percig álmodsz (nem tudom mennyit szokott az ember) van mikor egy nap is leforog részlet gazdagon.


persze nem akarok senkit sem átverni, ez az én személyes véleményem.

2012. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Persze, megesik az ilyen idöváltozás. De ettöl még nem változik a tény, hogy nincs megszabott idöeltérés a valóság és az álom között. Ez álomtól függöen változik.


Persze tudom, te sima álmokról beszélsz, viszont én nagyrészt tudatos álom tapasztalataim alapján beszélek, mert olyankor azért komolyabban feltérképezheted az álmok furcsaságát :)


A tudalatti magától is irányíthatja az idö folyását, de ha tudatos vagy akár te is megváltoztathatod.

2012. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az álom is ugyanolyan lassan telik mint a valóság, csak kevés részre emlékezünk.


Én ma azért tettem fel a kérdést, mert álmondtam valamit, amiből csak olyan negyed óra intervallum az, amire emléxem hogy átéltem.

2012. aug. 7. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!