Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előző élet? Hisztek ebben?

Előző élet? Hisztek ebben?

Figyelt kérdés
szeretném tudni,hogy valaki az előző életemben miylen szerepet játszott.ez hogy lehet?valami netes oldIT NEM TUDTOK EHHEZ?
2011. aug. 31. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
hát netesoldalt nemtudok.ehez elgé elkel lazulnod és magadb anézned de akkorse biztos hogy elözö életet lác lehet cask egy képsort amire vágysz vagy valami ijet.meg eleve nehé viszanézni az elözö életekbe.
2011. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát a jelenlegi, hiszel benne?
2011. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem hiszek
2011. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hipnózissal lehet betekinteni előző életekbe, bár én hiszem ha látom. Egyébként google-ben keresgélj
2011. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nem
2011. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én hiszek!

Annyit tudok hogy fiú voltam, de egyszer részletesen is kikérdezem. :)

2011. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt neten nem lehet, és lehet, te sem tudsz annyira ellazulni, hogy előjöjjenek emlékek.

Viszont állítólag vannak olyanok, akik vissza tudnak vezetni regressziós hipnózissal, el kell menned valakihez.


Én már sok ilyen sztorit olvastam, hogy mennyire megváltozott az utazás után az életük (előzőélet-beli blokkokat oldottak föl), de igazából egy kicsit még mindig szkeptikus vagyok... Egyszer azért én is ki szeretném próbálni.

2011. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. szept. 1. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:
én vállalok ilyet, előreutalással...
2011. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
neten tuti semmi, sőt ... hipnózissal állítólag felderítheted előző énjeidet, de meditálással is megoldható - persze gyakorlott meditálónak kell lenned ahhoz, hogy kivitelezhető legyen.. Edgar Cayce bácsi a te embered, csak kár, hogy nincs az élők sorában.. RIP
2011. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!