Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mennyire hisztek ebben?...

Mennyire hisztek ebben? Vannak még itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan ismerősöm akit 2x újraélesztettek. Az elsőnél 46mp-ig volt halott. Azt mondta, hogy az volt élete legjobb 46mp-e. Nagyonjó érzést érzett...nem fájt neki semmi. Boldog volt. A másodiknál 2percig volt halott. Arra is azt mondta, hogy nagyon jó érzés járta át. Teljes csönd volt. És nem tudta hol van, de nem félt. Azt mondta látta a nagyszüleit, elhunyt ismerőseit. És az életük ugyanúgy folytatódott tovább mint a földön. Ugyanott volt minden. Több ilyen ember is mondta, hogy jó volt a túlvilágon. Mennyire hisztek ebben? Vannak itt ilyen emberek, akiket újraélesztettek? Mi a tapasztalatotok? (Ez egy 45éves férfi volt)
2011. okt. 16. 19:10
 1/10 anonim válasza:

Nekem papám is ilyesmit mondott... ő is meghalt egy kis időre...


Én elhiszem, de nagyon nehéz ebben hinni. De hiszem, hogy ez tényleg így van...

2011. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én sem kételkedek benne :)
2011. okt. 16. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt halálközeli élménynek nevezik, többféle megtapasztalás is létezik - például ez az eset is: halott rokonokkal való találkozás. De van, aki fényalagutat tapasztal meg, mások a külvilágot érzékelik nem a saját helyzetük perspektívájából - mondjuk felülről nézik magukat, vagy akár távolabbi helyeket, amikről utólag ellenőrizhető információkat is adhatnak, így a jelenség nem csak nagyon érdekes, de megmagyarázhatatlan is.


Ha behatóbban érdekel utánanézhetsz Raymond Moody nevére, ő sokszáz ilyen ember beszámolóját gyűjtötte össze, híres könyve az Élet az élet után.

Magyarországon Dr. Pilling János pszichiáter foglalkozik ilyen esetekkel, tudtommal ő is sok élménybeszámolót gyűjtött össze.

2011. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem 1ik ismerősöm volt igy sajnos nemtudom pontossan mi történt nekem nem mondták el de valami olyasmit hallotam h. egy fehér fényt látott és ment az felé...
2011. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak így lenne... szeretnék benne hinni.
2011. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
énis :D remélem így van :)jah és olyan korszakába került amikor a legboldogabb volt (18-20éves lett) olyan mint egy álom...de igaz :)
2011. okt. 17. 20:03
 7/10 anonim válasza:
múltkor olvastam hogy asszem angliában ezt a úgy akarják "bebizonyítani" hogy olyan magasra raktak polcokra képeket, amit csak a planfonról lehet látni, és ha visszahozzák az embert akkor kikérdezik hogy milyen képeket látott. volt egy ilyen film is az a neve hogy ghost.
2011. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyukámat is újra kellett éleszteni több mint 10 éve.Azt mondta,ő semmit nem látott,és nem is érzett...Nem tudom,de azt mesélték,hogy a nagyapám és a nagymamám mikor,illetve közvetlen mielőtt meghaltak,nagyon nyugodtak voltak,pedig mindkettő nagyon sokat szenvedett,de a halál előtti pillanatokban,mintha a fájdalmaik elmúltak volna,és olyan "békésnek" tűntek.
2011. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
saját tapasztalatomat tudom leírni. Egy éjszakán arra ébredtem, hogy nagyon rosszul vagyok, de ezt megelőzték a következő események. Hosszú folyosót láttam ami a végén szűkült. Még nem indultam el, csak ráléptem, aztán hatalmas csattanást hallottam és erre felültem az ágyban...
2011. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát ha így a halálról van szó akkor az nem lehet túl rossz dolog hisz még senki sem jött vissza panaszkodni :D
2011. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!