Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami módszer amivel...

Van valami módszer amivel garantált hogy álmodok valamit?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szívjál Shaman füstölőt, attól nagyon intenzív vizuális álmaid lesznek.
2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha felvernek 4kor
2012. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Álomfogó az ágyad felé! :-)
2012. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Normál esetben mindig álmodunk ha legalább 90 percig alszunk, akkor jön az első REM szakasz ami pár perces majd 90 perc után egy kicsivel hosszabb és így tovább. Az álmokra emlékezést álomnapló vezetésével lehet fejleszteni, az oldalon ilyen kérdésből is van egy rakat.
2012. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Így van, tuti, hogy álmodsz, csak nem emlékszel rá. Valószínűleg nem az alváson kell változtatni, hanem az ébredésen. Magadtól kelj, ne órára, és mikor felébredtél, tartsd csukva a szemed, és talán ott rémleni fog még az álom. (Ha a reggeli fények, hangok nem zavarnak meg.)
2012. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az orbánfű teától állítólagosan intenzívebb álmaink vannak,így én merem feltételezni,hogy az emlékezésben is segít némiképpen.
2012. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem kelek órára... 13 órakor szoktam felkelni :)

és tudom, hogy mindig álmodunk, de ha nem emlékszek rá akkor nem mondhatni hogy álmodtam :D

2012. aug. 8. 18:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem az órára kelés jobban bejön, spontán ébredéskor nem válok annyira tudatossá, hogy az álmomon kezdjek gondolkozni és így mire felkellek kimegy az egész a fejemből. Ha csörög az óra megvárom amíg abbahagyja aztán elkezdek csukott szemmel gondolkodni azon, hogy mit álmodtam. Ha eszembe jut leírom, ennyi a taktikám:)
2012. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 lacatka ***** válasza:

Nincs!

Annyit tehetsz, hogy elalvás előtt arra gondolsz amit álmodni akarsz, de az álmoknak van egy saját életük, amire vagy emlékszel ,vagy nem! Akkor emlékszel az álmodra , ha pont akkor ébredsz fel amikor éppen tart az álom,ennek viszont az a hátránya ,hogy a legjobb résznél kell felébredned és nem látod a végét!

Erre az a megoldás , hogy ne álmaidban keresd a boldogságot ,hanem az ébrenlétben!!!!!!

2012. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!