Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtam? Miért álmodtam?

Mit álmodtam? Miért álmodtam?

Figyelt kérdés

Igazából ez nem mostanában volt, lassan egy éve történt, de még ma is gondokozom rajta, hogy mi lehetett.

Lefekvéskor szokás szerint az ágyamba feküdtem le, egy szokásos nap után és rendszerint azonnal elnyomott az álom. Arra ébredtem fel, hogy kicsit furcsán érzem magam, és meglepődve tapasztaltam, hogy a nappali díványán fekszem. Gondoltam, biztos rosszul emlékszem, hol aludtam el és a TV műsor nyomott álomba. Körbenéztem a szobában, minden úgy állt, ahogy eredetileg, némi lámpafény szűrődik be az ablakon. Hirtelen reszketni kezdtem, és fölöttem megjelent teljes hosszomba egy női csontváz alak, fehér ruhában, némi fényt bocsájtva magából és felém nyúlt támadólag. Üvölteni akartam ijedtemben, de semmi hang nem hagyta el a torkom. Ebben az álapotban maradtam egy darabig, mire hallani kezdtem a hangomat. Arra keltem fel az ágyamban, hogy üvöltözök és alig kapok levegőt. Kivert a víz, és nem tudtam észhez térni. Hajnali egy volt. A szobából nem mertem kimenni.

Mai napig nem értem mit álmodtam, érdekes az volt benne, hogy nem külsőleg láttam magamat az álmomban és ilyen még sosem volt. Nem tudom elfelejteni ezt az álmot, pedig akarnám.


2012. aug. 11. 05:18
 1/2 anonim válasza:
Szia,ilyen álmoktól nem kell félni gyakran előfordul....Igazából nem tudom pontosan megállapítani mi lehetet,mert nem ismerlek annyira.Az álmok szerintem egyén függök és a jelentésük is egyéntől függ.Lehet,hogy abban az időszakban kicsit idegesebb voltál,de erre neked kell rá jönnni,mert így látatlanból nem tudok segíteni.Sajnálom..
2012. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En pl rendszeresen ugyanazt almodom. Vagy futok rgy erdoben es nem tudok sikitani,vagy beszallok a hazunkban levo liftbe es nem all meg a lift,nem tudok kiszallni. Ennek isvan

Gondolom valami jelentese :))

2012. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!