Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rossz...

Mit jelenthet ez a rossz álom? Mióta álmodtam rettegek és nem megy ki a fejemből. Szorongok miatta és nagyon félek.

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem a fiamat és nem rég azt álmodtam,hogy kidobom őt az ablakon.

Azóta borzalmasan félek,hogy ugye én nem csinálok ilyet,és nem fogok semmilyen módon kárt tenni a gyerekemben?!

Voltam pszichiáternél is,meg pszichológusnál is,de azt mondják nincs velem különösebb gond,csak egy enyhe szülés utáni depresszió,de nem fogok kárt tenni a gyerekemben.

Mégis csak ezen kattog az agyam.

Szerintetek?Valakinek valami hasonló?


2012. márc. 19. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
ne viccelj már nem fogod kidobni,ilyet én is álmodtam mikor lányommal otthon voltam. Nem bántottam a valóságban most 21 éves nagyon szép lány, külföldön élünk most azért gondolkodom néha oda kellett volna csapni:))))viccen kívül ne izgulj semmi baj nem lesz.
2012. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyit szoktam mondani a lányomnak, ha akkor agyon csaplak mikor álmodtam most szabadulnék mennyi gond nem lett volna. Persze ez csak vicc, de eszembe szokott jutni az álmom. Ne is foglalkozz ezzel jön a jő idő séta takarítás stb az veszed észre, hogy csajozik a picurka:)))
2012. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs aggodalomra okod, ez csak egy álom volt ha nekem minden bejönne akkor retteghetnék. Nem teszem mert a tudatalatti mást közöl de ezt sajnos nem értjük.
2012. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valójában nem az álmodtól rettegsz, hanem azért álmodtál mert félsz hogy nem tudsz megfelelni a szülői kötelességeknek, illetve azt gondolod hogy mások azt gondolják rólad rossz szülő vagy, és emiatt úgy érzed egyensúlyoznod kell a között, amit Te gondolsz helyesnek illetve a között amit mások vélnek helyesnek. Ha első gyerek szerintem teljesen normálisak ezek a félelmek, Én azt mondom neked hogy légy határozott a gyermek nevelésében, és azt add neki amit Te jónak látsz, ne azt amit mások jónak vagy helyesnek vélnek. Persze normális keretek között:) Remélem meg tudtalak nyugtatni kicsit. Üdv. 21/F
2012. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást és a válaszokat mindenkinek!

Igyekszem nem foglalkozni vele csak nehéz még egyenlőre!

2012. márc. 20. 12:09
 6/7 anonim válasza:
Szerintem hihetsz a pszihológusoknak hisz nekik ez a munkájuk.
2012. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alaque ***** válasza:

#4 tokeletesen mondja! Teljesen igaza van.


A pszichologus meg bekaphatja, ha nem mondta el azt, amit a #4, hanem siman rahuzta a "szules utani depresszio"-kliset. Ne essunk tevedesbe, nem az a dolga, hogy diagnozist allitson fel (azt legfeljebb megteheti maganszorgalombol, hogy otthon a kis naplojaba beleirhassa, meg a diagnosztizalas amugy is a pszichiater "dolga"), hanem, hogy feltarja a jelensegek hatteret. Remelem nem fizettel neki tul sokat...

2012. szept. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!