Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek fura álom? Egy...

Arachne kérdése:

Szerintetek fura álom? Egy szerelem amit soha nem tudtam meg h milyen.

Figyelt kérdés
Egy nagy házban kezdodott az egész,egy zárt nagy vasajto és egy ismerosom egy fiu ... kopogott a zárt ajton de nem nyitottam ki neki egy nagy voros rózsacsokorral ált,de elotte mintha vele csokoloztam volna nemtudom...de rosszul éreztem magama utánna... mert tudjátok jo 3 évig szerelmes voltam ebbe a fiúba de nem volt koztunk semmi pedig o tudta h szeretem....mostanra már mindkettonknek van kapcsolata ...én szeretem a pasimat..nemtudom miért álmodtam ezzzel a pasival...... és ez semmi ráá két napjáára meg felhíívottt és talalálkozni akart én meg leráztam..amúgy is a telefonba az ujj csajárol hadovászott és tényleg szép csaja van...nameg nem akarom megint hallani a hangját és látni sem attol félekk megint felllobban a régi láng és o tudja h szerettem de lerázott folyton engemet...nekem meg elegem lett belole h mindig nkm sírt a kapcsolatai végett...de nem tudom miért álmodtam vele hiszen egy éve majdnem h nem láttam .... kerulni is fogom megint csak felbolygatná az életemet ez a vad rockerr(ugy kell elképzelni mint marylin manson fiatalon(....nkm meg elegem lett belole tudom hogyha meglátnám valami olyan csinálnék amit megbánnák...segítsetek...errol csak é=n tudok nameg most tik adjatok tanácsot mert még 3 év után is kihagy a szivem tole.....
2012. aug. 16. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
"mink" nem tudunk választ adni. te tudod,hogy akarsz-e vele találkozni.ha nem,kerüld el. ennyi.
2012. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jogos...csak az az érdekes h már nem gondolok rája mégis megjelent álmomban és rá két napjára felhíívott....nagyon furcsa
2012. aug. 16. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert jelent még valamit számodra...

Úgy tekintesz rá, mint jó barát például, de az is lehet, hogy egy picit még tetszik neked, és vonzódsz hozzá

2012. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És lehet hogy te is jelentesz neki valamit
2012. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemhiszem h jelentek valamit a számára...lehet h még tetszik nekem talán bejonnek ezek a vad rockerok :D..de mikor meghalottam a hangját a telefonomban osszeszorul a szivem..ez nemnormális soha nem voltam valami bulizos fuvel fával hentergo lány...de mégis huuzzz engem nagyon...de itt van a párom 2 éve vagyok vele eggyutt és tudom h szeretem,...meg az is a nagyy VICC hogy ezek ketten nagyonn jóban vannak..hát ez egy szar ugy...meg amugy is a rocker csávo 4 évig osztálytársam volt a kozépsuliban..most jo h nemlátom,de eltudod azt képzelni h mindennnap láttam ott huzott engem akartam ottt és egy másik fiuval jártam...és úgy éreztem magamat mint a legutolso k.vát...de nemvolt koztunk soha semmi még egy csokk sem jobb is... nemtudom h pottyantam volna tuti hogy fejre...
2012. aug. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!