Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék egy álmot ismét...

Hogyan tudnék egy álmot ismét álmodni vagy fojtatni a történetét?

Figyelt kérdés
Álmomban volt egy kedves lány akivel megismerkedtem jóba lettünk meg minden és mikkor megcsókoltam volna akkor fölébresztet a telefonom.Ezt az álmot szeretném ismét átélni vagy fojtatni onnan ahol fölébredtem.Van rá lehetőség?Vagy ez hülyeség?

2012. júl. 12. 15:48
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
egész este erre gondolsz el alvás előtt. enelm volt már ilyen és tényleg fojtatdott az álom.
2012. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

O_O


Komolyan?

És mire kell gondoljak?

Az egész történetet játsszam le a fejemben vagy csak az utolsó pár képet?

2012. júl. 12. 16:20
 3/26 Crazy Girl válasza:
Elalvás előt számold a lélegzet ,vételed utána képzeld el hogy ,minden, eggyesnél, egy lépcsőfoggal lejjeb ,lépsz a lépcsőn közben pedig godolj az utolso do,logra amire emlékszel az álmodból és szépen lassan a lépcső végénl, vár rád és belépsz a, folytatásba én ekkor, mindíg elal,szom :DDD
2012. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Crazy Girl válasza:
és folytatód,ik..
2012. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Magától megtörténik X idő után vagy kisajtolod magadból. Elalvás előtt megmondod magadnak miről álmodnál vagy alvás előtt becsukott szemnél, arra gondolsz amit folytatnál, az utolsó képek elegendők. De úgysem fog menni, mivel ha olyan dolgok történtek veled napközben amit fel kell dolgoznod először az jön, vagy úgy folytatódik ahogyan a napközbeni események történtek veled, aztán a többi, remélem érted:D
2012. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát remélem sikerülni fog.

Köszi

Olyan szép volt az álom.

Mennyi az esélye annak,hogy az a lány akiről álmodtam az létezik?Sajnos az arcára nem emlékszem,de azt tudom,hogy szép volt.Mikkor fölkeltem szinte kerestem magam előtt a lányt. :'( Egész nap ez a lány járt a fejemben.Olyan sz@r ez az érzés.Lehet,hogy egy nem létező lányról álmodtam?

2012. júl. 12. 18:16
 7/26 anonim válasza:
Nekem is egyszer egy ilyen álmom egy lányról. Hát én még nem találtam meg :) vagyis lehet hogy megtaláltam , csak nem tudom milyen volt az arca a lánynak az álmomba.
2012. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Most látom hogy írtad hogy nem emlékszel az arcára :) Írtam mát előbb hogy nekem is volt ilyen álmom ,hát énse emlékszem az arcára sajnos :)
2012. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ly-vel.
2012. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Olyan rossz ez az érzés :-(

Olyan jó volt minden az álmomban.Olyan mintha 1000 éve ismertem volna,de lehet,hogy nem is létezik.Leírhatatlan ez az érzés. :-)

2012. júl. 12. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!