Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek a visszatérő...

Mit jelentenek a visszatérő álmok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 napban kétszer is álmodtam olyat, amit már egyszer álmodtam. Nem vagyok benne biztos, hogy álmodtam, de valahogy furcsa érzés volt, mintha már jártam volna ott/láttam volna azokat a tárgyakat. Meg bevillant egy-egy kép az első, régi álomból, így ki tudtam egészíteni azt, amit most álmodtam. Van ezeknek az álmoknak valami jelentőségük?

2012. aug. 16. 13:58
 1/2 anonim válasza:

Bakker az egyik ismerősöm is kétszer álmodott ugyan olyat és

amikor már harmadszor álmodta a következő nap elütötte a busz és pontosan az volt az álmában

2012. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ugye az almok a feldolgozatlan emlekekbol es kepekbol all. ha valamit tobbszor almodsz akkor meg nem dolgozta fel az agyad azt az emleket. jo esetben ez elfog majd mulni ha nem beszelj szakertovel. remelem tudtam segiteni
2012. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!