Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki ért hozzá. Mit jelent ezz...

Aki ért hozzá. Mit jelent ezz az álmom? (lent)

Figyelt kérdés

Talán a múlt héten álmodhattam, de egyszerűen még most is "kisért".

Álmom: Az álmomban a suliban voltam és nagyon fájni kezdett a térdem, nem szóltam senkinek gondoltam csak meghúztam, de utána egyre többször és végül folyamatosan fájt már. Anyukám elvitt orvoshoz és a doki kijelentette h egy nagyon csúnya halálos betegségem van és alig van hátra 2 hetem de teljesen váratlan lesz a halálom, mert nincs nagyobb alőjele a lábfájáson és szédelgésen kívül. Aznap nagyon szomorú voltam és teljesen máshogy gondoltam a halálra mint eddig ,eddig sose féltem attól h egyszer meghalok, de most rettegtem és nem is attól féltem h fájni fog meg minden, hanem h többet nem fogom látni a szeretteimet. A sulit persze nem hagytam abba, csak tesiórákról volt kikérőm, és akkor a padon ültem amíg a többiek az osztályból tesiztek. Senkinek nem akartam elmondani h beteg vagyok mert fétek volna tőlem h fertőző vagy pont velem lesznek amikor rámjön a szédülés és meghalok vagy akár szomorúak lennének h nem látnak többet, nem ezt nem akartam és ezért a suliban a tanáraim közül senki se tudta. Az egyik tesiórán helyetesítés volt és a legcinikusabb tanár tartotta az órát, persze egyből elejtett egy megjegyzést a térdemre én megcsak nevettem rajta a többiek meg furcsán néztek rám h miről beszélhet a tanár. Az osztályfőnököm meg beszélni szeretett volna velem h mit tehet értem meg ilyesmi, én meg anyira szeretm az oszt főmet mert elég jófej az álmomban elsírtam magamat a beszélgetés közben. Az osztályból senki se volt ott csak négy szemközt voltunk de az egyik talán legpletykásabb lány meghallotta h miről van szó és majdnem minden lánynak elmesélte az osztályból. Persze ő azóta hozzám se mert szólni nehogy elkapja (közbe nem volt fertőző betegség), a barátnőim meg teljesen átérezték a bajom és minél több időt akartak velem tölteni. Az osztályba jár az a fiú is akibe halálosan bele vagyok zúgva és az egyik barátnőm bizonygatta, h jó lenne ha neki is elmondanám és egyenesen odatolt hozzá h mondjam el neki. Ő persze teljesen értetlenül ált ott és kérdőnn nézett rám h miről van szó én meg kiböktem, még emlékszem a döbbent arcára.. utána felébredtem és patakokban fojt rólam a víz.


2012. aug. 17. 16:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit hosszú lett de aki elolvassa és válaszol annak előre is közsönöm :)
2012. aug. 17. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elolvastam. :) Erős feszültséget és szorongást szűrtem le a történetből. Megmutatok egyfajta gondolkodás módot az álmok fejtésére.

Próbáld meg csak a képek alapján keltett érzéseket átélni, és párhuzamot vonni az életeddel. Mutatom:


Először is a betegséggel kapcsolatos halálfélelem, ami inkább a szerettek elvesztését jelentené számodra. Nem kérdéses, h rengeteg barátod lehet. A képek valószínűleg azt jelentik, h félsz, bármikor elfordulhatnak tőled, v vmilyen módon elveszítheted őket.


Tesi órán egyedül te nem tesiztél, mert közrejátszott a betegséget és féltél, h megfertőzöl másokat. Szerintem egyfajta kirekesztettséget sugallhat. Lehet úgy érzed, nagyon különböző vagy a többiektől és ezért kissé félénk, meghúzódó természetet sejtek.


Tanár gúnyolódása. Itt szerintem attól félsz, h sokan visszaélhetnek a bizalmaddal, esetleg a természeted miatt célponttá válhatsz.


Az osztályfőnök látszólag azoknak a barátaidnak a jelképe, akiben megbízol. Hogy előtte elsírtad magad, az is jelzi, h ezek a személyek előtt képes vagy kitárulkozni. És ekkor kiderült, h kihallgattak. Szerintem félsz tőle, h (ha nem is önhibájukból, de) csalódsz bennük.


És a végén a szerelmed előtt bevallasz mindent, de ő csak megdöbbent arccal, lefagyva áll előtted. Talán azt jelentheti, h szerinted nem tudná megérteni a valós érzelmeidet, v nem úgy kezelné, ahogy szeretnéd.


Én ezt szűrtem le. :) Érdemes szerintem ez alapján is végig gondolni, h milyen érzelmeket váltanak ki a képek.

Remélem segítettem.

2012. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hu köszönöm!!! ezek teljesen igazak rám (mondjuk nem pont így de valamilyen mértékben igazak) erre nem is gondoltam témyleg köszi :)
2012. aug. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!