Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje, körülbelül két-három hónapja folyamatosan ezt álmodom.

Ülök a szobámban (középen egy széken, a szék egyébként az íróasztalomnál szokott állni). Nem történik pár percig semmi, aztán hirtelen felpattanok és rohanni kezdek ki a házból. A küszöbön ott áll egy szürke öltönyös férfi. Elkezdek hátrálni, de a férfi nem enged, el akar kapni.

Tudom, hogy nem tűnik ijesztőnek, de én mindig izzadtan ébredek fel, és rettenetesen félek.



2012. aug. 19. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy nem embert, hanem egy annunakit láttál álmodban?
2012. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, ember volt. 100%. Arca van, emberi vonásai, nincs benne semmi más..:/
2012. aug. 19. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakállas volt? Kérdezd meg ha tudod, ismer-e egy pozitív energiájú fiút!? Ha sikerülne választ ki csikarni belőle sos írd vissza, mert talán van esély, hogy tudom! Jellemző a sötét táj!
2012. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de eddig még sosem "beszéltem" vele. Csak áll, engem néz aztán megindul felém.

És nem szakállas, csak borostás.

2012. aug. 20. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szánd el magad, ha újra álmodod hangosan szólj hozzá, próbálj nem elfutni előle (mit veszíthetsz csak egy álom nem árthat neked :) ) az álmok jelzések önmagunknak. Próbáld meg :)
2012. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az íróasztal valamiféle feladatra utalhat. Az, hogy egyedül vagy, azt jelenti, hogy egyedül kell megoldanod. Az, hogy el akarsz futni, egyértelmű: nem fűlik ehhez a feladathoz a fogad. A férfi pedig afféle kényszert jelenthet, azt fejezi ki, hogy nem szökhetsz meg a dolgod elől.


Van olyan dolog az életedben mostanság, amit szívesen szőnyeg alá söpörnél? Bármilyen jellegű lehet: munkával, tanulással, vagy kapcsolatokkal kapcsolatos. Persze az is lehet, hogy fel nem vállalt érzelmeid vannak. Olyanok, amiket szívesen elfojtanál. Ez az álom viszont arra utal, hogy ezt nem szabadna megtenned...

2012. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!