Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megcsalás egy felkavaró...

Megcsalás egy felkavaró álomban, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Először egy volt barátommal álmodtam, álmomban csókolóztunk és tudtam, hogy neki barátnője van (álmomban nekem nem volt barátom), amikor rájött, hogy mit csinált megharagudott rám és ellökött magától. Aztán felébredtem és vissza aludtam.

A következő álmomban egy másik volt barátommal futottam össze, de még az előző álombeli csók járt a fejembe, mardosóan hiányzott az első álombeli srác.

Elbeszélgettem ezzel a voltbarátommal is (ekkor már tudtam, hogy nekem is van párom) ő is meg akart csókolni, de elhajoltam és nem engedtem.


Mind a két voltbarátom megcsalt a valóságban én soha senkit sem csaltam meg. Ébren már egyik fiú sem jelent számomra semmit. Amit leginkább nem értek, hogy az első álom álmomban olyan érzéseket hozott fel bennem, ami már legalább 10 éve nem létezik.



2012. aug. 21. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát,nem akarlak ijjesztegetni,de én hetekig,sőt hónapokig álmodtam azt,hogy vagy ő engem,vagy én őt csalom meg,mármint a barátnőmet.Kb 1 évvel később aztán szét is mentünk.
2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!