Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok más fiúkkal?

Miért álmodok más fiúkkal?

Figyelt kérdés
Most kezdünk összejönni egy nagyon aranyos fiúval, még hivatalosan nem járunk, de szinte biztos hogy össze fogunk jönni :) Nagyon tetszek, úgy érzem teljesen összepasszolunk, ezen a héten mégis minden éjszaka más fiúval álmodtam...azokkal akik még előtte tetszettek, de már most hogy ő van nem is szoktam gondolni rájuk, nem érdekelnek. Miért álmodom mégis azokkal a fiúkkal? Azt álmodom hogy szerelmes vagyok beléjük, megölelnek, megcsókolnak. Ezzel a mostani fiúval egyetlen egyszer álmodtam, akkor is azt hogy megcsalt engem és nagyon szomorú voltam. Miért van ez? 16/L

2012. aug. 24. 23:03
 1/3 anonim válasza:
A kapcsolatunk elején én is összevissza álmodtam. Most már néha vele is de inkább csak értelmetlen dolgokról,és nem más hapsikról.Szerintem azért mert félsz,hogy elveszíted őket(a másikakat)hogy belemész ebbe a kapcsolatba és nem lesz utána más.
2012. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a fickó virtuális meghajtókkal fog téged megcsalni és nélküled fog esőcseppekben pancsolni. És kihagy egy illatfalatka evésből!
2012. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert hüly3 vagy. AZ álmokban ritkán jelennek meg konkretizált dolgok, sokszor szimbolikus jelentéssel bírnak bennük az események, személyek. Ezt azért illene már tudnod ennyi évesen.
2012. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!