Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Pedig...

Mit jelent ez az álom? Pedig nem is füvezek.

Figyelt kérdés

Pontosan nem emlékszem hogy mi volt de olyan ottalvós osztálykirándulás hangulat volt, de nem osztálytársakkal hanem ismeretlenekkel, kb 15-en voltunk és abból csak egy valakit ismertem, a legjobb barátnőmet. MIndenki olyan 15-20 éves volt. Este az egyik ismertelen srác mutatott egy csomó füvet és sok ideig csak néztük egymást, aztán leválasztott a füből egy kis darabot és a kezembe nyomta...többre nem emlékszem, lehet hogy felébredtem.

Amúgy 13 éves lány vagyok és NEM füvezek...mitől lehetett ez az álom?


2012. aug. 27. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Miért kéne jelentenie valamit?

Valószínűleg már volt szó ilyesmiről a társasági körödben és lehet el is gondolkoztál rajta hogy elfogadnád-e és ezt dolgozza fel az agyad. Biztos lehetsz benne hogy lesz ilyen életszituációd és döntened kell majd. Én a nemet javaslom mindenképpen.

2012. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem túl nagy jelentősége nincs, lehet tudat alatt kíváncsi vagy milyen lehet füvezni ... ennyi:)
2012. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagy rá milyen :) Nálam a társaság, akivel szoktam menni inni, szinte mindenki dohányzik, emiatt rengeteget álmodom, hogy dohányzok.
2012. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy azt is jelentheti, hogy tegnap nézted meg az Ananász expresszt xD
2012. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem félsz, hogy a barátaid elvárásainak nem felelsz meg, valamint, hogy majd olyasvalamibe akarnak behúzni, amit nem akarsz.


A te korodban ez általában pia, cigi, drog vagy szex. Egymást fűtitek, hogy ki a "nagyobb", ki a felnőttebb. (Aki már smárolt/nem szűz/piált/füvezett stb.) Pedig inkább azt lehetne mondani, hogy ki a hülyébb.


Ha ez van, akkor az tudom javasolni, hogy csak arra hallgass hogy TE MIT AKARSZ. Ne arra amit a környezeted rád akar erőltetni. Itt nem csak a barátaidra gondolok, a szülők is rá tudják erőltetni az akaratukat feleslegesen a gyerekre.

2012. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 vagyok, múltkor én is hasonlót álmodtam. XDD Nyaraláson voltam 15-20 éves fiúkkal-lányokkal (álombéli haverjaim voltak) és ilyen gusztustalan állagú marihuánás sütit ettek, amiből kaptam én is. XDDD Szerintem ez nem jelent semmit.
2012. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!