Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi volt? Álom volt egyáltal...

Ez mi volt? Álom volt egyáltalán? Nagyon félek, SOS!

Figyelt kérdés
Az volt, hogy nehezen tudtam elaludni, de amikor sikerült, akkor azt álmodtam, hogy az unokatesóméknál vagyok, és hogy csináltam, tettem-vettem valamit, majd lefeküdtem aludni. ott is pontosan olyan nehezen próbáltam aludni, mint az előbb, mikor még ébren voltam. kimentem egy párszor inni a fürdőbe, de mikor harmadjára vagy negyedjére mentem valami fekete dolog elkapott és szorongatni kezdett. valamit a fülembe súgott, nem tudom már mit, de nagyon féltem, arra gondoltam, hogy nagy mély levegő, nincs semmi gond.. éreztem ahogy veszem a levegőt, lassan már tudtam, hogy épp álmodok, nincs gond, de még mindíg féltem, nem bírtam moccanni, csak nagyon nehezen sikerült végre felébrednem.. nagyon ilyesztő volt, mi volt ez..?

2012. aug. 27. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, valószínűleg csak álom volt, esetleg paralízis.
2012. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Egy nagyon valósághű álom, egy kis alvási paralízissel, ami bénultsággal illetve hallucinációkkal jár. Ne aggódj, velem is volt már hasonló :) de az ezósok mindig azzal jönnek hogy az nem alvásparalízis hanem "asztrális kivetítés" de ez marha nagy hülyeség. Lehet hogy most lepontoztok de az alvásparalízis!
2012. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen élethű álmoknak van alapjuk. Energetikai szinten, tényleg lehet hogy ott van valami sötét a nyakadon.


De nem kell megijedni:), csak jelentsd ki hogy ő nem tud téged bántani, és húzz fel magad köré egy aurát szeretetből.

Ha legközelebb van valami hasonló, próbáld ki hogy elkezded szeretni (miután megnyugodtál) utána küldhetsz szeretet energiát.

Az ilyet nem csípik az ilyen sötét lényecskék.:)

2012. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ez nagyon érdekes kérdés számomra, hiszen velem is történnek hasonlók. Bocsánat, hogy "belepofátlankodtam" a kérdésedbe, de eddig én még beszélni sem mertem róla. Legalább az megnyugtat, hogy mással is történik ilyesmi. Remélem, te is megnyugszol egy kicsit attól, hogy sorstársak vagyunk, én már évek óta élek át hasonlókat, és még mindig fitten és egészségesen válaszolok :)
2012. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alaque ***** válasza:

Hat, baratom, ne ijedj meg, de lehet, hogy megrazo lesz, amit mondani fogok... Remalmod volt!!! :o


Az alvasi paralizis, azaz az ebredes utani, felalomban atelt benultsag, es az asztralis kivetites, vagyis "a testbol valo kilepes", ket teljesen kulonbozo dolog - egyik sem ilyen. Bar a paralizis hasonlo, de ez pacikuki ahhoz kepest, amikor egy idiota alombol ebredve, jobb esetben percekig fekszel es mozdulni sem birsz. Rosszabb esetben irdatlan valosaghu hallucinaciokban gyonyorkodhetsz, demonok, ufok, betorok vagy akarmi foszereplesevel, amitol felsz. :)


Nem kell ketsegbe esni egy rossz alomtol. Ne zabalj be lefekves elott, es igyekezz csendben, nyugodt kornyezetben, nem hanyatt fekve aludni, igy minimalisra csokkentve a rossz almok, apro paraliziskek kockazatat.


Vagy ha nyitott vagy az ezoteriara (nyilvan az vagy), gondolkozz el azon, mi lehet az, ami a torokcsakrad mukodeset zavarja. Altalaban a kommunikacioval, az onkifejezessel all kapcsolatban a torok, ertelemszeruen.

2012. szept. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alaque ***** válasza:
100%

Pl. nem mondod ki, ha zavar valami, nem adsz hangot kello mertekben a velemenyednek, esetleg tulsagosan is hangot adsz neki, vagy pletykas vagy, gyakran megbantasz masokat szavakkal. Rosszabb esetben torokgyulladas, asztma stb. lehet a vege. Az is osszezavarhatja a mukodeset, ha valamibol tul sok vagy tul keves van az eletedben. Nagyon vagysz valamire, de nem kapod meg, vagy valamibol annyi van, hogy belefulladsz. Erre figyelmeztetnek a "fojtogatos, fullados" almok.


Szoval semmikepp sem kell ketsegbe esni. :)


Bocs a ket reszletert, csak mobilrol nem engedett tobbet elkuldeni egyszerre.

2012. szept. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alaque ***** válasza:
Ja es figyelj arra, hogy mire agyba kerulsz, almos legyel, mert minel eberebben alszol, annal nagyobb hulyesegeket almodsz. Tapasztalat. :)
2012. szept. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!