Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a Keresztap...

Azt álmodtam, hogy a Keresztapába a szemünk láttára belecsapott a villám. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

Családostul sétáltunk, amikor észrevettük, hogy az utcába csapkod a villám. Visszasiettünk a házba, de keresztapa későn ért be. Nem halt meg, ájultként kezeltem, nem maradt neki nyoma, mégis az álom nagy hatással volt rám.

Nagyon ritkán találkozunk vele, jómódú emberek, vállalkozok, akiket megviselt a válság, sokat őrlődnek, hogy hogy oldják meg a pénzügyeket.Tisztességesek, a Keresztanyámmal élnek egy nagy házban, a gyerekek kirepültek már. (a Keresztanyám a nagynéném.) Nem vagyunk olyan kapcsolatba, hogy felhívjam, nem vagyunk rosszba se, de soha nem telefonáltunk.


2012. aug. 27. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit...
2012. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A vihar és villám a változás, és a kreatív energia szimbólumai. (persze egyénenként más értelmezése is lehet) Akkor szokott előjönni, ha valami változás szükséges, áll küszöbön, mert a jelenlegi helyzet tovább nem tartható.
2012. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!