Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek jelentenek valamit?

Wolfox20 kérdése:

Ezek jelentenek valamit?

Figyelt kérdés

1.Azt álmodtam, hogy valaki felakasztja az anyámat a kertünkben lévő orgonára, aztán pedig elrepülök Csikócsőrön egy olyan hídra, mint amilyen a Harry Potter-ben van, amikor a sárkánnyal harcol...

2.

Aztán meg azt, hogy egy olyan félig nyitott házban vagyok, egy tengerparton, és a házban van egy csomó terrárium, tele gekkókkal.

Aztán egyszer csak azt látom, hogy mindegyik lebeg.

Majd kimegyek a vízbe, és megtöltök vízzel valamit, és amikor visszamegyek, egy főnix van az egyik terráriumban, de nagyon gubbaszt.

3.

Olyat is álmodtam, holy egy sikátorban vagyok, és hirtelen feldőlnek a kukák, és én pedig miközben azok gurulnak lefelé ráugrok az egyikre, és úgy futok le a kukán.

4.

Az osztálytársaimmal egy dzsungelben vagyunk, mert a tanárok egy olyan feladatot adtak, hogy találjunk játékokat.

Én egy olyan csapatba kerültem, amiben csak barátok voltak, de a játékkeresés során, ha azt mondtam, hogy ott látok egy játékot, akkor ők direkt a másik irányba mentek, amíg elegem nem lett, és egyedül kerestem tovább.

Amikor vége lett a feledatnak, a kertünkbe érkeztem, az osztálytársaimmak együtt, és ott hirdették ki a győztest.

És nyertem, és emiatt a csapatomban lévők mérgesek lettek rám.


Ezek jelentenek valamit, vagy csak az agyam szórakozik velem?



2012. aug. 27. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Valszeg túl sok Harry Pottert nézel..

2.Esetleg félsz a gyíkoktól,és az agyad álom formában vetíti le neked.

3.Lehet hogy sokszor viszed ki a szemetet a kukába.

4.Félsz hogy ha valamit jó csinálsz akkor a haverjaid irigyek lesznek rád,megsértődnek


Jobbat nemtudok remélem segítettem :D

2012. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jelentenek semmit, az álmaid az életed során tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több.
2012. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszadónak mondanám, hogy egyik sem talált.

Most vettünk leopárdgekkót, úgyhogy egyáltalán nem félek, sőt, szerintem aranyosak.

Harry Pottert pedig alig nézek:D

De azért köszi a próbálkozást!

2012. aug. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!