Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Encsi00801 kérdése:

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

1.Ebben az álmomban mindig meg jelenik egy szörny sosem látom az arcát csak futok el öle és amikor reggel felkelek mindig fáradt vagyok.

2.Az iskolában történik és mindig ismétlődik.Az épületben szellemek jelennek meg az álmomban és őket kell elpusztítani az osztálytársaimmal.



2012. aug. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1. foggalmam nics, de talán az hogy van benned egy kis félsz vagy szorongás valami miatt és ezt a tudat alattid így vetíti ki

2. nem szereted az iskoládat a szellemek emiatt vannak de az osztálytársaidat kedveled ezért az agyad olyan álmot talál ki ahol közösen tesztek valamit- ez az álom a kettő összefésülése

2012. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első válaszoló ötletei jónak tűnnek, de neked kellene igazából tudni a jelentésüket. Amennyiben ismétlődő álmok próbáld magad emlékeztetni, hogy csak álmodsz, és kezdődhet a tudatos álmodás:)

2012. aug. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy olyan szörny elöl menekülsz, akinek nem is látod az arcát, jelentheti azt, hogy valakiben nem bízol...és félsz h "hátbatámad"
2012. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. tipikus "menekülő álom", szerepe van a mindennapi nehézségek feldolgozásában, olvass utána, használd a google-t, ne itt kérdezd meg

2. nem tudom, valami hasonló lehet

2012. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolsónak szerinted mért itt kérdezem?Nem sok kedvem van körbe szimatol internetem nem tele van baromsággal.Az itteni emberekben egy kicsit jobban bízok.
2012. aug. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!