Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudnám ezt a "képességeme...

Hogy tudnám ezt a "képességemet" tovább fejleszteni?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta megvan az a "képességem" hogy amikor álmodok, van egy pont amikor rájövök hogy álmodok. Ilyenkor fel is tudom ébreszteni magam, nálam ez úgy működik, hogy álmomban becsukom a szemem és már a való életben nyitom ki ez mindig is ment, gyakorlás nélkül. Reggel pedig mindig emlékszem az álmaimra. Mostanában azt gyakorlom, hogy ilyenkor minél tovább megtartsam ezt az állapotot, mert ált. ez csak egy ideig tart, a kép vált, és már nem tudom, hogy csak álom, valamint azt, hogy megtudjam változtatni az álom menetét. Most éjszaka is vmi rettenet baromságot álmodtam, amikor egyszer csak közöltem a mellettem állóval, hogy én most ám álmodok, és úgy döntöttem kicsit manipulálom a képet, az sikerült is hogy a srác kezében lévő pohár bort kólává változtattam, a következő amit szerettem volna hogy a szekrény színét rózsaszínűre (?? :D) változtatom ezt már sajnos nem ment. Szóval ezt a tudatos álmodást, ha jól tudom így hívják, tudom valahogy gyakorolni, hogy jobban menjen? Mert egyébként nagyon szeretem ezt a dolgot, a múltkor azzal szórakoztattam magam álmomban hogy keresgéltem a különbségeket az álombéli és a valódi lakásom között, és amikor vmi eltért az eredetitől gondolkoztam vajon ezt miért így álmodom, amikor nem is így néz ki.
2012. aug. 28. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy lehet!de ilyet én is tudok!tényleg tök jó!
2012. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 walk w1th mee ***** válasza:

Én is súroltam ezt a szintet,elalvás előtt eldöntöttem a tudatalattimban hogy most álmodni fogok..és álmomban nekem szabad akaratom volt,de nemtudtam hogy álmodok,csak azt tettem amit akarok,de a szereplőket helyszineket nemtudtam változtatni..

aztán egy idő után abbahagytam ezt pedig tökjó volt:D

2012. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én is tudok ilyet..És az álmomban tudok járkálni úgymond az ajtókon át.Mintha magammal beszélnék..pl:figyeld csak ez a ruha jól áll? Szóval ilyenek.

velem is volt már olyan,hogy felébresztettem magamat..Mivel egy teljesen fehér fürdőszobában fogat mostam ahol csak egy tükör volt.Kitörtek a fogaim,és akkor mondtam h na elég,fel akarok kelni.

2012. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és is voltam így jó párszor, és nekem pedig összejött hogy megdugtam a szomszéd lányt:D aztán mikor élveztem volna el felébredtem, sajnos!!! mostanság meg nincsenek ilyen tudatos álmaim, sajnos!!!
2012. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tudom változtatni a helyszínt és a szereplőket, stb., csak az a gond, hogy túl mélyen alszok, és nem álmodok. Nekem egyszer sikerült álmodás közben "szólnom magamnak, hogy keljek fel 7 órakor" és pár perccel 7 előtt keltem fel. Kérdésedre válaszolva, magától fejlődik :)
2012. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem "képesség", csak az emberi agy egy újabb rendkívül érdekes funkciója , viszont tovább fejleszteni, gyakorolni azt tudod. Keress rá a tudatos álmodásra (angolul [lucid dreaming] több mindent találsz).
2012. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Éppen azért tettem időzőjelbe a képességet, azt hittem egyértelmű. :)
2012. szept. 3. 16:01
 8/8 Zsani10 válasza:
Ilyet én is tudok :D. Álmodok valamit, aztán egyszerre ilyesztő/rossz dolog történik, akkor simán fel birom magam kelteni. De már volt olyan, hogy nem tudtam. Tömegesen történtek rossz dolgok és hiába próbáltam nem tudtam felkelni. Mintha valami kis térben lennék.
2012. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!