Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Foghullás mit jelent?

Foghullás mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyen dolgokban,de havonta visszatérő álom jelenetem az hogy valamilyen módon elkezdenek ki esni a fogaim.. ( az utolsó kettőben különböző madarak után kezdett el) először csak mozogni kezd egy kettő, az első egészben esik ki, aztán sorra jönnek a többiek, egyre kisebb darabokban, a végén meg már mintha hánynék úgy "köpöm" ki a nyálat és a kis fogdarabkákat (ami feltűnően több mint ahány fogam lehetne)


általában miután felébredek azt veszem észre hogy nyitott szájjal aludtam, teljesen kivan száradva a szám és (nem tudom jobban leirni) mintha a szárazságtól "fájna" (inkább sajog) néhány fog


2012. szept. 1. 09:51
 1/7 anonim válasza:
0%
Az tuti h nagyon rossz dolgot jelent... Ha jól emlékszem valamilyen távolabbi rokon halála.
2012. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvoshoz lehet el kéne mennei. Az agy ugyanis addig is érzékeli a környeztet míg te alszol, nagyon gyakori, hogy külsö zajok vagy ingerek beépülnek az álomba. Lehet, hogy érzékeny a fogd, ráharapsz, fáj stb, ilyenkor álmodhatsz róla. Attól mert nyitott szájjal alszol még nem szabdna sajogni a fognak...
2012. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha az álmodban fáj a foghullás, akkor közeli ismerősöd fog meghalni (ez lehet barát, rokon, stb) ha viszont nem érzel fájdalmat, akkor egy távolabbi ismerős vagy rokon.
2012. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1,3 Ne írjatok már neki ilyen hülyeséget, a végén még elhiszi. Amit a 2. írt az a valószínű.
2012. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

fogorvosnál idén kétszer is voltam :D (ki esett a tömés ugyanabból a fogamból - azt mondja már elhalt elöször letörött belőle egy darab azt betömte mult hónapban meg kiesett a tömés)


nem ugy sajog hogy a fog fáj... inkább azt mondanám hogy érzem ahogy lüktett benne a vér (mint futás után az erős szívdobogás)(amit megtudok érteni, mert ezek tisztára olyan érzéseket keltenek bennem mitn egy rémálom, amiknél felgyorsul a szívdobogásom)


viszont a madarakat előtte nem értem... a multkori álomba valami cinke féle volt a lakásban kiakartam vinni, és az erkély előtt belerepült a számba (előtte eg tök nyugodtan ült a kezemen) és "beszorult" a két fogam közé és nem tudtam kiszedni, leszakadt a feje stb


most meg a házak előtt földhöz közel voltak tapasztva fecske fészkek, de ilyen műfecskefészkek és belenéztem az egyikbe és láttam benne madarat, aztán belenéztem szemből, ekkor már egy beton kocka volt, és egy olyan madár mint a gólya volt benne (sötét szürke csőrrel meg világos-sötét szürke tolazattal...


azt elkezdett kimászni a madár, és közben meg jött ki mögüle több állat... (egy másik kismadár nem tudom már hogy nézett ki, meg két ocelot szerű macska)


amikor a madár repült a számba olyan volt (mert rohantam tükörbe nézni) hogy az íny mentén a fogak hosszában kettétörtek, és az egész ínyem összecsuklott...

2012. szept. 1. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen részletesen emlékszel az álmaidra, az azt jelenti, hogy nem alszol elég mélyen, úgyhogy húzd le azt a rohadt redőnyt.
2012. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy be van sötétítve a szoba+ egy kendő is van mindig a szemem, így teljes a sötétség... am azokra az álmokra mindig emlékszem amikből felriadok... (mint pl ezek a fogas rémálmok) múltkor meg azt álmodtam hogy valami rokonom aki doktor (aszem az apám volt) elrohant a kutyámmal, mer thogy ő este egy rémes csubakabrává változik, aki az embereket öli meg.. és egy idős néni ismerösöm elkezdte átrendezni a szobánkat, hogy el kell bújni előle.. de olyan a nénire jellemző lassusággal, hogy már kezdett lemenni a nap... közben meg láttuk hogy a város többi lakója autókba száll, meg buszokra "menekitették ki a várost" és amikor megkérdeztem hogy mi miért nem bujunk szimplán el a néni rámförmedt , hogy volna szívem ki tenni 4 csecsemőt felcetlizve a szörnynek?


tovább szöszmötölt a szobában már kezdett sötétedni is, mikor kérdeztem hogy mi lesz akkor ha a szörny nem talál senkit (az első embert öli meg akit lát, és vége) erre mondta a néni hogy akkor kiszagol egyet... közben ránéztem az ajtóra amin hatalmas nagy karmolás nyomok voltak egy régebbi támadásról, és végig futot a fejemen hogy bazz akkor minek bújunk el?

és akkor ébredtem fel... a szívemet a torkomban éreztem annyira meg voltam ijjedve, és nem mertem a kendőt levenni a szememről, nehogy a csubakabra ott álljon az ablaknál, mint a horror filmekben... :D


ezt az álmot amugy valszeg annak köszönhettem hoyg előtte 2 nappal néztem meg a Csernobili ideglelést, és közben neten utána olvastam hogy hogy zajlottak az események meg ilyesmi... (nah de hogy miért pont a csubakabra jött elő miért nem mondjuk egy vérfarkas azt nem tudom XD)

2012. szept. 1. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!